0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Akseki ev temizliği CGS Temizlik

AKSEKİ TEMİZLİK FİRMALARI

Günümüzde evleri, ofisleri temizlemek için bazı firmalar faaliyet göstermeye başlamıştır. Kişilerin enerji ve zaman tasarrufu yapmak istemeleri ile emeklerini ticarete dönüştüren bu firmalar profesyonel elemanları ile hem yeni bir ticaret kapısı hem de insanlara hizmet eden bir sektör meydana getirmişlerdir. Akseki temizlik firmaları bu sektörü en başarılı şekilde taşımak için faaliyet göstermektedir. Eşyalı evler, ofisler, inşaat sonrası temizlik, günlük temizlik gibi çeşitli temizlik seçenekleri ile en iyi hizmeti sunmak hedeflenir.

Ev temizliğini detaylı temizlik ve günlük temizlik olarak ayırmak mümkündür. Akseki ev temizliği; detaylı temizlik ve gündelikçi olarak da bilinen günlük temizlik vermektedir.  Günlük temizlik gün içeresinde oluşan tozlardan kaynaklı süpürme ve silme işlemlerinin yanı sıra günlük oluşan çamaşır ve bulaşıkları yıkamayı da kapsar. Fazla çalışan gerektirmeyen bu genel temizlik için gelecek elemanlar firmanın servisleriyle gelip yine firma servisleri ile alınır.

Detaylı temizlik çok daha kapsamlı bir temizliği ifade etmektedir. Ev eşyaları olan koltuklar, halılar, perdelerin yıkanma hizmeti sunulur. Mutfak dolaplarının içi boşaltılır temizliği yapılarak tekrar yerleştirilir. Banyo ve tuvaletler ise dezenfekte edilmesi gereken bölümlerdir. Doğru deterjanlarla banyo ve tuvalet dezenfekte edilir. Aynı zamanda banyo dolapları da iç rafları boşaltılarak temizlenir. Detaylı temizliklerin olmazsa olmazı ise cam silmektir. Evin tüm odalarındaki camlar derinlemesine silinir. Balkonlar ise yıkama yada silme işlemi ile temizlenmektedir. Son olarak odalarda bulunan bütün elektronik aletler, vitrinler, masalar, etajerler, sehpalar temizlenmektedir.

Ev temizliğinde bir diğer temizlik şekli ise genel temizlik ve detaylı temizlik arasında bir temizlik şeklidir. Bu temizlik şeklinde ise detaylı temizlik kadar her noktaya nüfus edilmezken genel temizlik kadar sakin de olmaz. Sanayi tipi makinelerle eşyalı kumaşlar yerlerinde yıkanır. İhtiyaç durumuna göre buharlı temizlik gibi sistemler de uygulanabilir.

Akseki temizlik şirketleri; temiz bir ev temiz bir ofisin yanı sıra inşaat temizlikleri, endüstriyel temizlik, alışveriş merkezi ve fabrika temizlikleri ile de ilgilenmektedir. Evinizde başlattığınız kısmet ya da tamamen inşaatlar sonunda oluşan tozlar yok edilir. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik de çok ince detaylı bir performans sergilenir. Evler, okullar, dersaneler, oteller ve hastanelerde yapılan tadilatlar sonrasında inşaat temizliği yapılaması gerekir.

Temizlik konusunda çok geniş bir yelpazeye sahip olan Akseki temizlik şirketleri kusursuz sonuçlar almanızı hedefler. Yatırımını müşterilerine yapan şirketimiz memnuniyetinizi her şeyin üzerinde tutmaktadır. Elemanlarımızın güvenilirliği de aldığınız sonuç kadar önem arz etmektedir. Güvenilir elemanlarımız ile evinizi, ofisinizi aldığımız gibi teslim etmekteyiz. Gönül rahatlığı ile işlerinizi kolaylaştırmanız için her türlü imkanı Akseki temizlik firmaları önünüze kadar sermektedir. Tercihlere göre değişen çeşitli fiyat seçenekleri ile her bütçeye uygun hizmetler sunarak yüzünüzü güldürmektedir.

Hemen Arayın