0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Akseki zemin temizliği CGS Temizlik

Koltuk yıkama

Akseki Zemin temizliği

Akseki zemin temizliği konusunda ilk ve tek hizmet veren firma olarak siz değerli müşterilerimize Avrupa standartlarına uygun araçlarımızla yaptığımız bu kusursuz temizliği sunuyoruz. Gerçek ve kalıcı bir zemin temizliği arzuluyorsanız tam olarak olmanız gereken yerdesiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için günümüzün son teknoloji yüzey temizleyici kimyasallarını farklı dokular için temin edip istediğiniz her yüzeye uygun temizleme uygulamasını zarar vermeden uygulayabiliyoruz. Özellikle yeni yapılarda zemin temizliği esnasında fayans arasında yapılan dolgular temizleme esnasında oldukça büyük zarar görmektedir. Bunun önüne geçebilmek maksadıyla sizlere oldukça koruyucu materyallerle hizmet veriyoruz.

Akseki Koltuk Yıkama

Koltuklarınızın ilk çünkü renklerini artık baktığınız göremiyor musunuz? Bu gibi sorunlarınıza çare bulmak maksadıyla siz değerli müşterilerimize son teknoloji ürünlerle birlikte Akseki koltuk yıkama hizmetlerimizi sunuyoruz. İsterseniz evinizde isterseniz çok kirli koltuklar için atölyemizde koltuk temizleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yurt dışından her türlü kumaş ve ahşap dokusuna ayrı ayrı getirttiğimiz kimyalar ve uygulama metotları sayesinde koltuklarınıza hiçbir şekilde zarar gelmeden tekrar eski renklerine çeviriyoruz. Bunun yanında teknoloji destekli aletlerimiz sayesinde koltuk minderlerinin en derin noktalarına kadar inerek çocuklarınızın sağlığını tehdit eden tüm mikrobik canlıları bu ortamlardan uzaklaştırıyoruz. Koltuklarımız evlerimizde en çok kullanılan eşyalardan bir tanesidir. Ancak havada bulunan en ufak kirden bile dokularına pay alırlar. Bu kirlerden kurtulmak artık en uygun fiyatlarla sunduğumuz bu hizmetler sayesinde çok ama çok kolay’

Akseki ev temizliği

Akseki ev temizliği hizmetlerimizde tamamen müşteri odaklı çalışarak hemen her türlü düzenlemeyi bu durumlara göre yapıyoruz. Müşteri direktifleri ışığında gerçekleştirdiğimiz bu temizliklerde kullanacağımız temizlik malzemelerini ambalajlarını sizin evinizde açacak şekilde kendimiz alabilir dilerseniz markasız halde verdiğimiz eşya listesini kendiniz temin edebilirsiniz Bunun yanında uzun ev temizliklerinde ufak bir desteğe ihtiyaç duyarsanız kadın kadromuzdan size ekonomik hizmet paketlerimizden birini daha da küçültüp sunabiliriz. Veya istediğiniz kişi sayısında bir ekip oluşturarak istediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz. En uygun fiyat garantisiyle verdiğimiz bu hizmetten çok memnun kalacaksınız. Bu konudan emin olabilirsiniz.

Hemen Arayın