0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Aksu Ev Temizliği CGS Temizlik

Aksu Ev Temizliği

Ev temizliği ülkemizdeki bayanlar ve beyler için çok önemlidir. Bu sebeple, ev işlerine yetişemeyen evli hanımlar ya da özellikle bekar beyler için şirketimiz bu sorumluluğu üzerine almış, ev işlerinizi sizler için titizlikle gerçekleştirmektedir. Çoğu kişi için önemsiz işler gibi görünse de, aslında ruh ve beden sağlığı açısından oldukça önem verilmesi gereken bir konudur. Biz firma olarak bu önemin farkına vardık ve bu işi oldukça fazla ciddiye alarak işlerimizi sürdürmekteyiz. Örneğin, mutfak lavabosunu ve çevresini sildiğimiz bezle toz bezi ayrı, klozet silinen bezle yerlerin silindiği bez ayrı ayrıdır. Sıradan temizlikçiler bu konuya dikkat etmemekte, her yerin temizliğini aynı bezle yapmaya kalkışabilmektedirler.

Temizlik alanında şirketimizden eğitim alan kadromuz, Aksu Ev Temizliği işinin ne kadar ciddi bir iş olduğunun farkına vararak, tek bir toz tanesinin bile evinizde barınmasına müsaade etmeyecektir. Firmamızda en önem verdiğimiz konuların başında güven konusu gelmektedir. Firmanın işine, temizliğine ve eşyalara herhangi bir zarar gelmeyeceğine dair güven duyulursa, siz değerli müşterimiz için gözünüz arkada kalmadan, evinizin emanet edilmesi daha kolay olacaktır. Temizlik yapılırken, teknolojiyi de yakından izleyerek, firmamızın başarısına katkı sağlayacak ürünleri temin ederiz.

Aksu’da bulunan temizlik şirketimiz, ev temizliğine önem verdiği kadar, Aksu Ofis Temizliği konusuna da aynı itinayı göstermektedir. Çünkü ofis sahipleri ve çalışanların tüm gün boyunca, hatta evde geçirdikleri vakitten daha fazlasını, ofiste geçirmeleri, ofis temizliğinin ve ofisteki hijyenin ne kadar önemli olduğunu ispatlıyor. Biz de firma olarak ofiste bulunan çalışma masalarını, sandalyeleri, varsa mutfağı, camları ve yerleri özenle ve hızlı bir şekilde temizleyerek, hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Eğer şirkette çalışanlar mevcutken temizlik yapılması isteniyorsa, uzman ekibimiz, temizlik işinizi gürültüsüz ve hızlı bir şekilde yapmaya, çalışanları işinden alıkoymayacak biçimde davranmaya özen gösterirler. Şirketimiz çalışanları, ofiste yaptıkları temizlik işlemini ev temizliğinde olduğu gibi belli bir sırayla ve profesyonel bir şekilde yapmaktadırlar. Bu nedenle Aksu Ofis Temizliği konusunda firmamızın öne çıktığını söyleyebiliriz.

Aksu’da birçok temizlik şirketi bulunmasına rağmen, Aksu Temizlik Şirketleri tamamının aynı ciddiyette ve kalitede işlerini yaptıklarını söyleyemeyiz. Örneğin, her alan için farklı deterjan ve farklı bezler kullanılması konusu önemlidir. Koltuk silmek için çamaşır deterjanı, halı yıkamak için ise sıradan bir şampuan kullanılmamalıdır. Aynı şekilde yerlerde, parke yüzeyler ayrı sıvı deterjanla, kalebodur yüzeyler ayrı deterjanla temizlenmelidir. Aksi halde, sonuçlar istenildiği gibi olmayacak, eşyalarınızın ve evinizin zarar görme ihtimali bile olacaktır. Bu nedenle, temizlikle ilgili şirket seçimi yaparken, iyice araştırmalı, referans almalı, memnun kalan kişiler olup olmadığını, gerek internette yapılan yorumlardan, gerek ilgili şirketten temizlik işini yaptırmış olan yakın çevrenizden edindiğiniz bilgileri dikkate almalısınız.

Hemen Arayın