0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Alanya inşaat temizliği CGS Temizlik

25
Tem

Cam-ekibimiz

Alanya İnşaat Temizliği

Alanya temizlik firmalarında birçok temizlik konularına bakılmaktadır. Bunların arasında ilk gelecek olan konulardan bir tanesi ise Alanya inşaat temizliği olmaktadır. İnşaat temizliği maalesef yapılması en zor temizliklerden bir tanesidir, çünkü inşaat temizliğinde alanın her köşesinin en iyi şekilde temizlenmesi ve silinmesi gerekmektedir. Bir inşaat alanı veya inşaat sonra temizliği yapmak gerçekten çok zordur ve sadece birkaç kişi ile yapılabilecek bir işlem değildir. İnşaat alanı temizliği istendiği zaman, alanın büyüklüğüne göre en az 5 kişi gönderilmektedir. İnşaat alanlarındaki temizliklerde en zor olanı ise yapışmış olan alçı ve çimento gibi sert malzemelerin temizlenmesidir. Bu tür temizlikler için de özel malzemelerimiz bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra ayrıca Alanya ev temizliği hizmetimizde mevcut olmaktadır. Ev temizliği için firmamızı arayan müşterilerin evine bir ekip gönderiyoruz. Sabahtan temizliğe başlayıp akşama kadar bitiriyorlar ve sonrasında şirkete dönüyorlar. Temizlik bittikten sonra, eğer ev sahibi evdeyse, kontrol yapılır ve ev sahibi onayladığı takdirde ekip şirkete geri döner. Diğer yandan eğer ev sahibi evde değilse, geldikten sonra kontrol eder ve onaylayıp onaylamadığını firmamızı arayarak iletir. Müşterinin ne kadar memnun kaldığına göre, bizde bir sonraki adımda veya müşteriye karşı nasıl hareket etmemiz gerektiğini düşünmekteyiz. Ev temizliklerinde, her yer köşe bucak temizlenmektedir. Firmamız için temizlik, müşteriler için olduğu kadar önemlidir.

Firmalarımızda bulunan bir diğer temizlik hizmeti ise yangın temizliği olmaktadır. Yangın temizlikleri özellikle inşaat temizliği kadar zor olabiliyor. Hatta daha fazla kir ve toz duman içinde kalabiliyorsunuz, fakat yangın temizliği. Bir yerin yandığını ve kül olduğunu veya neredeyse kül olduğunu düşünün. Her yer simsiyah, ama temizlenmesi gerekiyor. En zor temizlik hizmetlerinden bir tanesidir. Bu tür durumlarda Alanya yangın temizliği hizmet devreye girmektedir. Bugünlerde ve özellikle yaz aylarında çok fazla yangınlar ortaya çıkmaktadır ve bu tür durumların temizliği gerçekten zaman alan işlerdir. Yangın veya yangın sonrası temizliğine en az bir ekip gönderilmektedir, fakat alanın büyüklüğü değil, durumuna göre birden fazla ekip göndermek gerekebilmektedir. Sizde temizlik hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, bizi arayın, size yardımcı olalım.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın