0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Alanya Yangın Temizliği CGS Temizlik

16
Şub

Binalarda çıkan yangınlar gerek can kayıpları, gerekse de mal kayıpları açısından ciddi sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu kayıpların yanında binaların iç cephelerinde de ciddi tahribatlara neden olabilmektedir. Binaların yangın sonrası temizliğini Alanya yangın temizliği hizmeti veren firmamız yapmaktadır. Yangının geride bırakmış olduğu tüm izleri yok etmek ve binanızı temiz bir hale getirmek için firmamız hizmetlerini sürdürmektedir. Başta Alanya olmak üzere Antalya’nın tüm ilçe ve mahallerine hizmet verebiliyoruz. Birinci sınıf kalitede, %100 müşteri memnuniyeti ile en uygun fiyatlarla yangın temizliğini firmamıza yaptırabilirsiniz. Temizlik hizmeti almak için bizi aramanız ve talepte bulunmanız yeterli olacaktır.

Cam-ekibimiz-150×150

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden bir diğeri de inşaat temizliğidir. Özellikle yeni yapılan inşaatların iyi bir şekilde temizlenmesi şarttır. Bina içerisinde tüm kalıntılar, kaba inşaat malzemeleri, yüzeylere yapışan inşaat izleri başta olmak üzere binanızın tüm temizliğini Alanya inşaat temizliği firması olarak yerine getiriyoruz.  İnşaat sonrasında yapılacak olan temizlik işlemi titiz bir şekilde yapılmalıdır. Firmamız öncelikle binanızın kaba temizliğini yapmaktadır. Daha sonrasında ise detaylı temizlik işlemine geçmektedir. Detaylı inşaat temizliği kapsamında tüm zeminler temizlenmektedir. Fayans, kalebodur, parke ve laminatlar bu çerçevede temizlenmektedir. Bunun dışında kapı, dolap ve diğer iç yüzeylerde oluşmuş olan inşaat izleri ve de lekelerini de firmamız uygun malzemelerle temizlemektedir. Detaylı inşaat temizliği hizmetimiz sayesinde binanızın tüm iç yüzeyi pırıl pırıl hale gelecektir.

Son olarak firmamızın vermiş olduğu dış cephe temizliği hizmetinden söz etmek istiyoruz. Binaların dış cepheleri de zamanla kirlenmekte ve temizlenmesi gerekmektedir. Bu noktada dış cephe temizliğinin çok zor ve tehlikeli bir iş olduğunu ifade etmemiz gerekiyor. Biz Alanya dış cephe temizliği yapan bir firma olarak binanızın dış cephesini titiz bir şekilde temizliyoruz. Apartman, villa gibi müstakil binalar başta olmak üzere her türlü binanın dış cephesini güvenli bir şekilde temizliyoruz. Dış cephe temizliğinde vinç ve buna benzer araç gereçlerden destek alıyoruz. Hem çalışanlarımızın, hem de sizlerin güvenliğini riske atmıyoruz. Kısacası her türlü temizlik ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Arayın