0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Banka ve Yangın Temizliği  CGS Temizlik

30
Ara

Dış cephe temizliği

Antalya Banka ve Yangın Temizliği           

Hayat bazen yoğun koşuşturmacalara gebe olmakta bu faaliyetler arasında maalesef bazı işlerin aksaması gündeme gelmekte ya da gerektiği kadar özen gösterilmeden yapılmasıyla neticelenmektedir. Özellikle çalışan ev hanımları ev temizliğine yeteri kadar vakit ayıramamakta, günlük yüzeysel temizlikle geçiştirmektedirler. Fakat zamanla halı, koltuk ve yataklarda görünmeyen kirler derinlemesine işlemektedir. Mutfaklarda yağ birikintileri oluşmakta lavabo ve tuvaletlerde sarı lekeler görülmektedir. Detaylı bir temizlik gerektiren bu gibi durumlarda Antalya Temizlik Firmaları arasında yer alan ekibimiz profesyonel temizlik hizmeti sunarak ev temizliğinde başarılı işlere imza atmaktadır.

Banka Temizliği;

Sadece ev temizliği değil, birçok projede yer alan firmamız banka temizliğinde de hizmet sunmakta olup müşteri portföyünü arttırmaktadır. Sözleşmeli personellerimiz ile yürüttüğümüz bu hizmette hizmetin süresine ve bankanın büyüklüğüne göre personel sayısı belirlenmekte, güvenlik düzeyinin yüksek olduğu bu kurumlarda adli sicil kayıtları temiz personeller görevlendirilmektedir. Günlük temizliğin dışında yapılacak detaylı temizlik işlemleri için haftanın bazı günlerinde ekstra personelle sayı arttırılarak temizlik hizmeti aksatılmadan yürütülmektedir. Bankalar müşteri potansiyelinin yoğun olduğu, bu sebeple sürekli temizlik gerektiren yerlerdir. Sürekli hijyenik bir ortam oluşması için gün içinde belirli saatlerde temizlik yapılmakta, ekstra oluşan (çay, kahve dökülmesi vb.) durumlarda hemen reaksiyon gösterilmektedir. Antalya Banka Temizliği işlerinizde tercih edeceğiniz firmamız doğa dostu temizlik malzemeleri kullanmakta, banka çalışanları ve müşteriler temizlikten olumsuz etkilenmemektedir.

Yangın Temizliği;

Diğer bir hizmetimizde yangın sonrası temizliktir. Olası bir yangın sonrasında büyük çapta bir temizlik gerekmekte ev ya da işyeri içerisindeki malzemelerin zarar durumuna göre hareket edilmesi gerekmektedir. Öncesinde mühim olan itfaiye ekiplerinden kaza raporunun alınmasıdır. Bu rapor sigorta işlemleri için zarar ziyan tespitinde büyük önem arz etmektedir. Yangın sonrasında en büyük sıkıntılardan birisi oluşan is kokusudur. Bu koku için havalandırma sistemi kurulmakta ve duvarlara sinen kokuyu giderebilmek için özel kimyasal malzemeler kullanılmaktadır. Antalya Yangın Temizliği denilince akla gelen firmamız tamamen zarar görmüş eşyaları ayırarak, kısmi zararlı eşyaları temizlemekte, itfaiyenin sıkmış olduğu su birikintisini de ortadan kaldırmaktadır.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın