0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Ev Temizliği CGS Temizlik

Antalya Ev Temizliği

Ev temizliğinin özellikle hanımlar ile titiz beyler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, 2000 yılında kurulan firmamız, işini 17 yıldan beri kalite ve profesyonellik odaklı olarak sürdürmektedir. Antalya ev temizliği hizmetinde en iyilerden olan CGS Temizlik Firması ile tanışmanız hem işlerinizi kolaylaştıracak, hem de bu hizmetin ne kadar titiz ve kaliteli bir şekilde yapılabildiğine, firmamız sayesinde şahit olacaksınız.

Ev temizliği rutin bir iş gibi görülerek gelişi güzel bir şekilde değil de, önem verilerek yapılması gereken bir iş olduğunun bilincinde olan bir firmayız. Gerek camların açılarak evin havalandırılması, gerekse atmosferdeki toz tabakası, evinizin periyodik aralıklarla tozlanmasına, bir süre sonra da kirlenmesine sebep olacaktır. Bu sebeple, evinizde aklınıza gelebilecek her yerin temizliği, hiçbir ayrıntı atlanmadan ve hijyenik bir şekilde yapılması firmamız tarafından sağlanmaktadır. Konusunda eğitimli bir kadro ile kurulan şirketimiz, temizlik konusuna özen gösterirken, aynı zamanda eğitim seviyesi yüksek olan ve insan ilişkilerine oldukça fazla önem gösteren güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı, uzman bir kadroya sahip bulunmaktadır. Bütün bu özelliklerimizle Antalya‘da ev temizliği konusunda en iyilerden ve iddialı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Temizlik konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, farklı alanlar için farklı temizlik malzemeleri ve deterjanlar kullanılmasıdır. Bu konu, yapılan işin kalitesini ve niteliğini de arttırmaktadır. Örneğin, halı yıkamada ayrı, koltuk temizlemede ayrı deterjan kullanılır. Aynı şekilde, cam ve yerleri silerken de ayrı deterjanlar kullanılması, hatta yerler parke ise farklı, kalebodur ise farklı ürünler kullanılarak, yapılan işten sağlanan verim ve temizliğin kalitesi arttırılmaktadır.

Antalya Temizlik Firmaları

Antalya’da pek çok temizlik firması bulunmakta, ancak hepsinin profesyonellik odaklı olarak kurulduklarını ve çalıştıklarını söylemek zordur. Temizlik konusunda rastgele tercih ettiğiniz bir firma, evinizi, ev eşyalarınızı gerektiği gibi temizlememekle kalmaz, hatta bazıları eşyalarınıza zarar bile verebilir. Bu yüzden söz konusu temizlik ise, Antalya Temizlik Firmaları arasından işini ustalıkla yapabilen, uzman ekiple ve son teknoloji ile çalışan firmalardan yana seçim yapılmalıdır. Biz CGS temizlik firması olarak bu yönümüz ile kısa zamanda sektörün en iyilerden birisi haline geldik. Şirketimizin profesyonellik anlayışında müşteri memnuniyeti öncelikli sırada gelmektedir. Bu konuyu uzman ekibimizle birlikte, her ürüne farklı araç, metot ve deterjan uygulayarak desteklemekteyiz. Ayrıca teknolojiyi de yakından takip ederek firmamızın başarısı için bir bütünlük sağlamaktayız.

Antalya Temizlik Şirketleri

Uzmanlık ve tecrübe olarak birçok firmadan farklı olan şirketimizde, AR-GE çalışmalarına da oldukça fazla önem verilmektedir. Firmamız sürekli çözüm arayışında olarak kusursuz hizmet sunma anlayışıyla sektördeki gelişimini üst düzeylere taşımıştır. Antalya Temizlik Şirketleri tarafından taklit ve takip edilen firmamız bu yönüyle de doğru bir yöntem izlediğini ispatlayarak, sektöre örnek bir firma olarak yoluna devam etmektedir.

Hemen Arayın