0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Ev Temizliği CGS Temizlik

Eşyalı ev temizliği

Antalya Ev Temizliği

Temizliği hususunda en çok titiz olduğumuz yerlerin başında evlerimiz gelmektedir. Gün içerisinde yaşamış olduğumu stres gerilim ve dağınıklıktan uzaklaştığımız evlerin düzeni ve temizliği bizim için son derece önem arz eder. Özellikle çocuk sahibi ailelerin çocuklarının sıklıkla rahatsızlanmaması için ev temizliklerine her zamankinden çok daha önem vermeleri gerekmektedir. Antalya temizlik şirketi olarak ev temizliğinizi büyük bir dikkatle gerçekleştirmekteyiz. Ev temizliğinde en titiz davranılması gereken yerler elbette ki banyo ve lavabolardır. Lavabolarda musluklar, krozetler bulaşıcı hastalıkların yayılmasına zemin hazırlamaktadır. Bu sebeple sık sık ve özenli bir şekilde lavabo ve banyoların temizlenmesi gerekir. Akarsu temizlik firması olarak sizi ve sevdiklerinizi daha rahat ettirmek için gayretle çalışmakta Antalya ev temizliği konusunda da hizmet sunmaktayız. Firmamız yaklaşık olarak 17 senedir başta Antalya merkez olmak üzere Antalyanın her noktasına hizmet götürmektedir. Ev temizliğiniz oldukça titizlikle gerçekleştirilmekte, ev temizliği sırasında kullanılan temizlik malzemelerinin tamamı size ve eşyalarınıza zarar vermemesi açısından özenle seçilmektedir.

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya ilinin en eski temizlik şirketlerinden birisi olmamızın sağlamış olduğu tecrübe ve donanımla hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak ev temizlikleri başta olmak üzere, apartman temizleri, iş yeri temizlikleri, bahçe bakımı gibi konularda da hizmet sunmaktayız. Antalya merkez ilçe başta gelmek üzere Lara, Konyaaltı gibi ilçelerde de hizmet vermekteyiz. Bahçe bakım hizmetimiz tamamen profesyonel bahçıvanlarımız tarafından verilmektedir. Bahçenizin bakımı sırasında ihtiyaç duyulacak ekipmanların tamamı firmamız tarafından temin edilecek olup, size ekstra bir külfet yüklemeyecektir. Bahçe bakım hizmeti satın almanız durumunda düzenli bahçe bakımlarınız Akarsu temizlik güvencesi ile gerçekleştirilecektir. Bahçe bakımı hizmet paketlerimiz dönemsel ve sürekli hizmet paketleri şeklinde ikiye ayrılmaktadır. Site ve apartman bahçelerinizin temizliği firmamız tarafından düzenli olarak gerçekleştirilecek, dönemsel ağaç ve toprak bakımları tarafımızca yapılacaktır.

Antalya Temizlik Firmaları

Antalya temizlik firmalarından biri olan Akarsu temizlik ailesi size hızlı ve uygun fiyatlı temizlik vaat ediyor. Uygun fiyatlı hizmet paketlerimizden haberdar olmak ve hizmetlerimizi görmek için web sitemizi ziyaret edebilir, randevu alabilirsiniz.

Hemen Arayın