0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Halı Yıkama CGS Temizlik

Antalya Halı Yıkama     

CGS temizlik firması olarak halı yıkamanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle halılarınızın en iyi şekilde yıkanmasını sağlayabilmek için, günümüz teknolojik gelişmelerini Antalya halı yıkama konusunda da dikkatle izleyen bir firmayız. Sürekli değişen ve gelişen teknoloji, firmamız tarafından takip edilerek, faydalı olduğu tespit edilen gelişmeler derhal tarafımızdan temin edilmektedir.

Halı yıkatmak isteyen kişiler, sözde halı yıkama firmalarının sayısının fazla olduğunu bilmelidirler. Çünkü halı yıkama firması açmak için bir sertifika ya da standartlar getirilmediği için, gelişi güzel seçilen bir halı yıkama firmasında halı yıkatmak isterken, sonuç yalnızca hayal kırıklığı ve hüsran olabilmektedir. Halıların renkleri birbirine karışabilir ve açık renkli halılarınızdan lekeler tam olarak çıkmayabilir. Oysa firmamız teknolojik gelişmelerin yanı sıra, farklı dokudaki halılarda farklı deterjanlar kullanarak, renk karışmalarının ve leke sorunların önüne geçilmesini sağlamıştır. Ayrıca doğru metotlarla yıkanmayan halılar yüzeysel olarak temiz görünse de bakterilerden tam olarak temizlenemezler. Bu nedenle doğru malzemelerle ve doğru metotla halı yıkama olmazsa olmaz bir kuraldır.

Özel olarak geliştirilen Halı Yıkama Makinelerimiz sayesinde yıkanan halılarınız olabilecek en temiz haline gelir. Halı Yıkama Makinelerimizin yüksek performansı ile halı yıkayarak istediğiniz sonuçları elde etmenize katkıda bulunmaktan ve bunu yüksek kalitede yapmaktan, firma olarak mutluluk ve gurur duymaktayız.

Eşyalı Ev Temizliği

Ev temizliği hanımlar özellikle vakti müsait olmayan çalışan hanımlar için oldukça fazla önem taşıyan bir konudur. Biz de firma olarak eşyalı ev temizliği konusuna en az sizin kadar önem veriyor, ‘kendi evimizi temizliyor’ gibi anlayışından yola çıkarak, bu konuda yetiştirilen profesyonel ekibimizle ev temizliğinizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Özellikle üzerinde oldukça fazla vakit geçirilen koltuklarınız tozlanma, lekelenme ve kirlenmesi oldukça kısa zaman dilimleri içinde meydana gelebilmektedir.

Kirlenmiş koltuklar ise hem göze hoş görünmez, hem de içerisinde gözle görülemeyen mikroplar barındırır. Ayrıca yerlerde bulunan ve camlara işleyerek evinize giren tozların temizliği oldukça önemlidir. Aksi takdirde sizin ve sevdiklerinizin yaşamını ve sağlığını tehdit eden eşyalar haline dönüşür. Bu durum hem sağlığı tehdit etmekle kalmaz, toza alerjisi bulunan kişilerde hapşırık krizlerine yol açarak sürekli rahatsızlıklara sebebiyet verebilmektedir.

Gerekli metotları uygulayarak ve en son teknolojileri kullanarak, bütün bu problemleri yok etmek, günümüzde aslında oldukça kolay hale gelmiştir. Firma olarak evinizin, koltuklarınızın ve halılarınızın temizliğine özen gösteriyor ve uzman ekibimizle birlikte sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ev Temizlik Fiyatları

Alanındaki meydana gelen son gelişme ve teknolojileri dikkatle izleyen CGS Temizlik Şirketimiz sürekli kendini yenileyerek her geçen gün iyileştirmeleri artırmayı sürdürüyor. Firma olarak ev temizlik fiyatları konusunda, gelişen teknolojiyi takip etmemiz ve işinde uzman bir ekiple çalıştığımızdan dolayı, piyasanın çok altında bir fiyat politikası izleyemesek de, piyasa fiyatlarının çok üzerinde değildir.

Hemen Arayın