0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya halı yıkama CGS Temizlik

ANTALYA HALI YIKAMA

Koltuk Yıkama

Halıların üzerinde zaman içerisinde toz, bakteri birikimleri oluşur. Günümüzde halı yıkama işlemleri evlerde, bahçelerde yapılabilir ancak bakteri ve toz evde uygulanan makine yıkaması ya da deterjan ile silinmesi ile tam olarak arınmamaktadır. Derinlemesine bir temizlik için profesyonel firmaların yıkamalarına ihtiyaç duyulur. Antalya halı yıkama sizin için profesyonel temizliği sağlamaktadır. Telefon ile irtibat kurduğunuz firmalar evinize kadar gelerek halılarınızı teslim alır ve temizliği sağlandıktan sonra adresinize teslim edilir.

Halı yıkama işlemlerine başlanmadan önce leke kontrolü yapılır. Daha sonra toz alma işlemine geçilir. Bu işlem esnasında halılarınız özel makineler ile çırpma ve titreşim işlemlerine tabi tutulur. Otomatik makinelerde yumuşatıcı, ultraviyole ışınları, ozon ile hazırlanan solüsyonlarda yıkanma işlemleri gerçekleştirilir. Daha sonra hijyenik ortamlarda kurumaya bırakılan halılarınız son kontrolden geçirilerek paketlenir. İlk kez kullanılmış kalitede evlerinize servis edilir.

Halıların yanı sıra eşyalı evlerde uygulanan temizlik de bir hayli önem arz etmektedir. Günümüzde bu temizliklerin ev sahipleri tarafından yapılmasının yanı sıra yine özel firmaların sağladığı çalışanlar ile ev temizliği sağlanmaktadır. Eşyalı ev temizliği özel firmaların profesyonel çalışanlarının evinizde istediğiniz kriterlerde ve titizlikte sağladıkları temizliklerle mümkündür. Genel temizliklerden günlük temizliklere kadar istediğiniz her türlü imkanı sağlamaktadır. Özellikle çalışan bayanların tercih ettiği bu firmalar banyo, mutfak, tuvalet ve diğer odaların temizliğini sağlamaktadır. Genel temizlik adı altına dolapların, elektronik eşyaların, banyo raflarının temizliği yapılır. Günlük temizlikte ise elektronik makinelerle süpürme işlemleri yapılırken silme, toz alma işlemleri de yapılır. Genel temizlikler günlük temizlikleri ile içermektedir. Eşyalı ev temizliğinin eşyasıza oranla daha fazla fiyat göstermesinin durumu, temizlik elemanlarının daha fazla malzeme ve efor sarfetmesinden kaynaklıdır. Eşyalı ev temizliğinde evinizin metre kare ölçüsü ile büyüklük ve genişliğine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. 180 metre kare eşyalı evinizin ortalama fiyatı 150 ₺ olacaktır. Bu fiyat evinizin metre karesinin artmasıyla beraber artış, düşmesiyle düşüş gösterecektir.

Antalya’da temizliğe olan ilgiden kaynaklı temizlik fiyatları tüketicisin cebini düşünen bir misyonla fiyatlandırılmaktadır. Temizlenecek evlerinizde fiyat olarak hizmet değerinin belirlenmesi için iki önemli husus göz önüne alınmaktadır. Eviniz eşyalı ise ve 150 metre kare ile 180 metre kare arası ise 100 ₺ – 150 ₺ arası fiyat belirlenmektedir. Eviniz eşyalı ve 180 metre kare yukarısı ise 200 ₺ den başlayan fiyatlarla hizmet verilmektedir. Eşyasız ev için belirlenen fiyatlarda genişlik göz ardı edilerek belirlenen fiyatlar 100 ₺ civarında seyir izlemektedir. Fiyatların genişlik anlamında artmasının sebebi kullanılan son kalite kimyasal ve doğal temizlik ürünlerinin fazla kullanılması, deneyimli ve güvenilir elemanların harcadığı eforlar baz alınarak belirlenmiştir. Müşterinin isteğine göre evinizde özel olarak kullanılan ürünlerinizin kullanılmasını, sizi arayan müşteri temsilcilerine bildirdiğiniz taktirde, hizmet vermek için gelen elemanlar israf  etmeden sizin ürünlerinizi kullanacaktır.

Hemen Arayın