0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya halı yıkama CGS Temizlik

Banyo temizliği

ANTALYA HALI YIKAMA

Antalya bölgesinde istediğiniz adrese servis aracımız ile gelerek halılarınızı teslim almaktayız. Antalya halı yıkama olarak makine halıları, dokuma halılar, ipek halılar gibi bütün çeşitleri özenle yıkamaktayız. Halılarınızı sizden teslim aldıktan sonra süpürme odalarında süpürüyoruz. Halılardaki toz, kir ve insan derilerinden arındırdıktan sonra son teknoloji ile üretilmiş olan yıkama makinelerinde yıkama işlemi yapıyoruz. Bu makinelerde özel kimyasalı azaltılmış deterjanlar kullanıyoruz. Yıkanan halılar kurutma makinelerinde kurutuluyor. Daha sonra nemini almak için özel hazırladığımız odalarda bekletiliyor. Halılarınız bütün bu işlemlerin ardından özel halı kılıflarına koyularak söz verdiğimiz tarihte evinize getirerek teslim ediyoruz. Eğer halılarınızın daha uzun ömürlü olmasını istiyor iseniz bizi tercih ederek doğru karar vermiş olursunuz. Halılarınızı yıkarken renk atması ve deforme olmaması konusunda garanti veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için sektörde başarı sağladık.

EŞYALI EV TEMİZLİĞİ

Eşyalı ev temizliği konusunda sizlere disiplinli, kaliteli ve hijyenden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Evinizi en ince ayrıntısına kadar temizlerken eşyalarınızı da en ince ayrıntısına kadar temizler ve zarar görmesini engelleriz.  Örneğin ev temizliği yaparken koltuklarınızı yıkar ve kumaşlarını deforme etmeden lekeleri çıkartırız. Eğer istenir ise halılarınızı oldukları yerde silerek temizleriz. Evinizin işine göre iki veya daha fazla personel ile çalışarak tam zamanında işimizi bitiririz. Şirketimiz müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet verirken 7/24 temizlik hizmeti ile kolaylık sağlıyor. Temizliğe ihtiyacınız olduğu her an Antalya’nın her bölgesinde sizlere hizmet vermeye hazırız.

EV TEMİZLİK FİYATLARI

Ev temizlik fiyatları temizlik yapılacak evin eşyalı olup olmadığına, nasıl bir temizlik istendiğine ve temizlik yapılacak olan evin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Temizlik yapılacak ev hakkında bilgi alıp yapılacak olan iş konuşulduktan sonra müşterilerimize fiyat vermekteyiz. Yaptığımız işin kalitesine göre uygun faturalar çıkartmaktayız. Bazı dönemlerde sürpriz kampanyalar hazırlayarak indirirler yapıyoruz. Bizi tercih eden sürekli müşterilerimize de ayrıcalıklı fiyatlar çıkartıyoruz. Müşterilerimize kaliteli hizmet verirken fiyat konusunda da ayrıcalıklar yapıyoruz. Uygun fiyata temiz, güvenilir, sağlık kurallarına uygun ve zamanında teslim edilecek hizmet istiyor iseniz bizi tercih etmeniz yeterli.

Hemen Arayın