0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Halı Yıkama Firmaları CGS Temizlik

Dış cephe cam temizliği

Dış cephe cam temizliği

Antalya Halı Yıkama Firmaları

Ev ve iş yerlerinizde çeşitli halılar kullanabilirsiniz. Duvardan duvara sabitleştirilmiş halıflekslerin yanı sıra kilim ve diğer halı türlerinizin de temizlenmesi gerekmektedir. Bunları sadece elektrikli süpürgelerle süpürmeniz derinlerine inen kiri ve tozu temizlemenize yetmeyecektir. Emiş gücü ne kadar yüksek olursa olsun bu toz ve kirin iyice temizlenmesi söz konusu olmayacağından halılarınızın mikrobikler için ideal bir yaşama alanına döneceğini görebilirsiniz. Bu sebeple Antalya halı yıkama firmaları aracılığı ile halılarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlamanız faydanıza olacaktır.

Antalya geneli ve çevresinde verdiği temizlik işlemleri ile daha sağlıklı ve hijyenik yaşam alanlarına ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Güçlü vakum makineleri kullanılarak gerçekleştirilen temizleme işlemleri esnasında halılarınızın dibine sinmiş olan kir ve tozların ötesinde halılarınızda yaşamaya başlayan çeşitli bakteri ve zararlılardan da kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. Yerinde gerçekleştirilen temizleme işlemleri sayesinde halılarınızın sökülmesine ya da yerinden alınıp başka bir mekanda temizlenmesine gerek kalmadan tekrar kullanılabilir hale geldiğini görebilirsiniz.

Evlerde kullandığınız halı yıkama makineleri ne kadar güçlü bir çekiş gücüne sahip olsa da Antalya halı yıkama firması olarak size destek olan CGS temizliğin kullanmış olduğu profesyonel ve son teknoloji temizlik cihazları kadar etkili sonuç vermeyecektir. Bu makinelerin halılarınızı ıslak bırakması sebebi ile tekrar bakterilerin yuvalanması da söz konusu olabileceğinden bu konuda size daha profesyonel ve emiş gücü daha yüksek olan cihazlarla destek olan CGS temizlikten destek almanız daha doğru olacaktır. Bu sayede istediğiniz sonuca ulaşma konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeniz de söz konusu olmayacaktır.

Güçlü vakum makineleri kullanılarak gerçekleştirilen Antalya yerinde halı yıkama işlemleri sırasında temizlik ekiplerinin öncelikle toz alması gerekmektedir. Toz alma işlemi bitince özel olarak halılarınızın cinsine göre hazırlanmış olan şampuanın halıya yedirilmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Daha sonra yüksek devir gücüne sahip vakumlama cihazları ile halınıza yedirilen şampuanın ve köpüğün alınması sağlanır. Halı tamamen durulana dek halıya su verip vakumlama işlemi gerçekleştirildiğinden şampuan kalıntısının kalması gibi bir durumla karşılaşmanız söz konusu olmaz. Üstelik bu işlemden sonra sıcak hava üfleyici cihazlar sayesinde halınızdaki nem de alınmakatdır.