0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya havuz temizliği CGS Temizlik

9
Ara

Havuz temizliği

Antalya Ev Temizlik Firmaları

Çalışıyorsunuz ve hafta sonu misafiriniz gelecek. Eviniz uzun süredir geniş çaplı temizlenmedi. Ve gelen kişiler evinize ilk defa gelmekte. Kara kara ne yapacağınızı düşünüyorsunuz. Temizlik yapmak için ne zamanınız ne de gücünüz var. Tamda bu nokta da imdadınıza Antalya ev temizlik firmaları çalışanları yetişiyor. Elemanların her biri farklı işlerin başına geçmekte ve yapılan iş paylaşımı ile planlı olarak kısa sürede temizlik gerçekleştirilmektedir. Evin camları, kapıları, tuvalet ve banyo fayansları, küvet ve duşakabin, mermer ve ahşap zemin, mutfak dolapların içi ve dışı, duvarlar, avizeler, prizler ve petekler gerekli deterjan ve teknoloji harikası makinalar ile kısa sürede temizlenmektedir.

Çok fazla tercih edilen buharlı temizlik mekânlardaki gözle görünmeyen tüm mikropların ölmesini sağlamaktadır. Ayrıca etrafta hiç bir su ve bez lekesi kalmamasını da sağlamakta ve bu sayede ortaya çıkan görünümlerde oldukça hoş olmaktadır. Kullanılan bezlerin mikrofiber olması da önemli olmakta ve ıslak zeminlerin mutlaka kurulanması gerekmektedir. İşini en iyi şekilde yapan Antalya temizlik firması fiyatları da sunulan hizmetlere göre belirlenmekte olup, fiyatların uygun olması ve beklenilenden çok daha fazla hizmetin sunulması ile mekân sahipleri oldukça mutlu olmaktadırlar. Firma çalışanlarının yaptıkları iş üzerine eğitimleri olması, yeniliklere açık olup, sektörde kullanılan tüm makinalar üzerine bilgi sahibi olmaları ortaya çıkacak olan işlerin kalitesini artırmaktadır.

Ev ve ofis temizliğinin yanı sıra şimdilerde çok fazla talep gören fabrika temizliği de genellikle mesai sonralarında yapılmaktadır. Üretimlerde kullanılmakta olan makinalar buharla temizlenmekte olup, gerekli ilaçlamalarda yapılmakta ve hijyen açısından akıllarda hiçbir soru işareti de kalmamaktadır. Fabrikaların zemin temizliği, tuvaletler, yemekhaneler, yemekhanelerde kullanılan tüm mutfak gereçleri de Antalya fabrika temizliği ekibi elinden geçmektedir. Temizlik için giden ekip öncesinde mekânların analizini yapmakta olup, gerekli olacak ekipmanları belirledikten sonra hazırlıkları yaparak mekânlara gitmektedirler. Ekip sayısı da yapılacak olan işe göre belirlenmekte ve yine aynı şekilde fiyat teklifleri de hizmetlerin oranlarına göre belirlenmektedir. Hayatımızdaki bu özel hizmetin varlığından haberdar olup, temizlikleri kendi başımıza yapmaya alışmak yerine uzmanlarına bırakmalıyız.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın