0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya İnşaat Temizliği CGS Temizlik

4
Ara

Dış cephe temizliği

Antalya İnşaat Temizliği

“Aslan yattığı yerden belli olur” temizlik ve tertibin ne derece önemli olduğunu vurgulayan bu deyim yaşadığımız ortamı ilgilendirmektedir. Evimizde, işyerlerimizde günlük rutin yaşantının içinde gözle göremediğimiz tozlara maruz kalırız. Bu tozlar genellikle, koltuk, sandalye, yatak, halı, halıflex, sehpa ve masaların üzerine sinmekte bazılarını günlük temizlikte temizlemek mümkün olsa da halı, koltuk gibi kumaşların içine işleyen tozlar için derinlemesine temizlik gerekmektedir. Antalya Ev Temizliği firması olarak gerekli temizlik ekipmanları ve tecrübeli personelleri ile tabiri caizse tepeden tırnağa temizlik hizmeti vermektedir.

Tamamlanmış bir inşaat sonrasında detaylı bir temizlik gerekmektedir. Çünkü inşaat tozları mutfak dolaplarının içinde kalmakta, elektrik prizleri, mutfak tezgâhı, raflar, pencere eşikleri tozlu olmaktadır. Antalya Temizlik Şirketleri içinde inşaat temizliğinde tecrübemizle detaylı bir şekilde temizlik yapmaktayız. İnşaat sonrasında yerler ve duvarlarda toz, boya ve macun kalıntıları olabilmekte, dolap kapak yüzeyleri, çekmeceler, radyatör panelleri, kapı kolları, ayna ve camların silinmesi gerekmektedir. Gerekli yüzeylere uygun temizlik malzemeleri kullanılarak yapmış olduğumuz temizlik hizmetinde tüm inşaat kalıntıları ve kaba atıklar uzaklaştırılmaktadır. Tuvalet banyoda oluşan kireç kalıntıları, cam yüzeylerdeki boya ve alçı kalıntıları ekiplerimizce yüzeylere zarar vermeden temizlenmektedir. Mutfak dolaplarınızın ve çekmecelerinizin içine nüfuz etmiş tozlar uygun temizlik malzemeleri kullanılarak temizlenmektedir. Çıkarılması zor yüzeylerde bulunan boya kalıntıları bulundukları yüzeyden uygun temizlik maddeleri kullanılarak kolayca sökülebilmektedir.

İnşaat sonrasında çimento atıkları temizlenmeye çalıştıkça daha çok yüzeye yayılmaktadır. Bu yüzden profesyonel bir ekip ile bu temizlik işlemi işkence olmaktan çıkacaktır. Antalya İnşaat Temizliği firması olarak tüm temizlik işlemlerinizde müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmakta ve müşterilerimize çözüm odaklı hizmet sunmaktayız. Ev temizliği, ofis temizliği, apartman temizliği, hastane temizliği, banka temizliği, yangın sonrası temizlik, dış cephe temizliği gibi geniş kapsamlı temizlik işlerinizde bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Özellikle mutfaklarda aspiratör üzeri ve ocak yanında bulunan fayans yüzeyler yağ içinde kalır. Bunların arıtılması çok zahmetli bir iştir. Bu ve buna benzer tüm yapışmış lekeler, tüm yüzeylerden, uygun temizlik malzemeleri kullanılarak tarafımızca temizlenmektedir.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın