0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Lara Temizlik CGS Temizlik

Ofis temizliği

Ofis temizliği

Antalya Lara Temizlik

Güzel ve temiz evlerde yaşamak, güzel ve temiz ofis ortamlarında çalışmak hepimiz isteriz. Bizi hayata ve dinginliğe bağlayan yegâne şeylerden biri de temizliktir.

Peki, bu temizliğin ne kadarını yapabiliyoruz? Lara temizlik şirketi gibi şirketler bizim yardımcımız olmaya geldiler ve bunun için varlar.

Bizim çok yoğun olmamız ve çok çalışmamızdan dolayı, yeni bir çalışma kolunu ortaya çıkarmıştır. Böylece temizlikle uğraşan kişiler işsiz kalmıyor ve şirketler ise aracı oldukları için pay alıyorlar.

Lara temizlik firması gibi şirketler, işlerini profesyonelce ve gayet uygun ve cazip fiyatlara yapıyorlar. Bu işi yaparken o kadar başarılılar ki, müşteri memnuniyeti en üst noktalarda. Kimi zaman kampanyalarla ve cazip fiyatlarla müşterilerinin gönlünde taht kurmayı başarmışlar.

Bu zamanlarda her şeyde rekabetin yüksek seviye olmasından dolayı temizlik şirketi işinde de rekabet çok yüksek seviyelerdedir. Bu nedenle fiyatlar sürekli inme eğiliminde, buna ters olarak da kaliteleri yükselme eğilimindedirler. Bu durum da biz müşterilerin yüzünü gülümsetiyor.

Lara temizlik gibi şirketlerin fiyat çizelgeleri çok değişiklik göstermektedir. Örneğin bir ofisin temizliğini yaptırırken 40 TL gibi bir fiyat istenirken, bir caminin komple temizliği için 500 TL gibi bir fiyat istenebilir. Bu vermiş olduğumuz fiyatların gerçekle alakası yoktur. Sadece fiyatlar arasındaki oranları görmeniz için temsili fiyatlardır.

Peki, bu şirketlere uzun zamandan beri ihtiyacımız olduğu halde daha önce neden yoktular? Cevabı basit bir soru aslında bu. Hepimiz gündelikçi diye tabir edilen temizlik işçileri bayanları biliriz. Eş dost tavsiyesi ile gelirler, evinizi temizlerler ve gündelik ücretlerini alıp giderlerdi. Bu kişiler hala olmasına rağmen, eskisi kadar çok değil sayıları.

Aslında birçok durumda olduğu gibi bu durumda da rekabet gelişimi sağlıyor ve biz hizmet alanlar için daha iyi bir deneyim sağlamaktadırlar. Temizlik firmaları, bireysel olarak çalışan ve eş dost tavsiyesi ile temizliğe giden kişileri bünyesine alıyor ve kısa bir eğitimden sonra şirkete gelen çağrılara onları yönlendiriyorlar. Bu türde temizlik şirketleri her zaman tavsiyemizdir.