0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Ofis Temizliği CGS Temizlik

Antalya Ofis Temizliği

Temizlik her zaman insanları zorlayan bir iş olmuştur. Firma olarak ofis iş yeri ve evlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Kurumsal bir firma olarak her geçen gün genişleyen personel kadromuz ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Her işletme sahibi işletmesinin kusursuz şekilde temiz olmasını ister. Müşterilerinde ilk aşamada dikkatini çeken nokta hizmet alacakları işletmenin temiz ve düzenli olmasıdır. Fakat işletmeler için düzenli ve sürekli bir temizlik personeli almak her daim avantajsız olmaktadır. Sürekli personelin işletmelere maliyeti son derece yüksek olmaktadır. Bu aşamada işletmelerin imdadına temizlik şirketleri yetişmektedir. Temizlik şirketlerinden hızlı ve uygun fiyatlı temizlik hizmeti almak son derece kolaydır. Antalya ofis temizliği işlemlerinizi Akarsu temizlik firması olarak güvenle gerçekleştirmekteyiz.

Antalya Dış Cephe Temizliği

İşletmeler için temizliğin en zor kısmı dış cephe ve cam temizliğidir. Özellikle son yıllarda ağırlık kazanmaya başlayan yüksek katlı modern binalarda belli aralıklar ile dış cephe temizliği yapılması gerekmektedir. Bu temizlik işlemleri için tekerlekli asansör sistemleri kurulmakta, temizlik görevleri bina dış yüzeyini bu asansörler aracılığı ile temizlemektedir. Bu işlem son derece maliyetli aynı zamanda oldukça risklidir. Bu işlemi gerçekleştirecek, personeller için her türlü güvenlik önleminin üst seviyede alınması gerekmektedir. Aynı zaman da personellerin eğitilmesi ve bilinçlendirilmesi gerekmektedir. Antalya Akarsu temizlik firması olarak eğitimli personellerimiz ile Antalya dış cephe temizliği hizmeti sunmaktayız. Personellerimiz iş ve iş güvenliği hususunda verilmekte olan tüm eğitimlerden geçirilmiş olup son derece deneyimlidirler. Alışveriş merkezi, okul, kreş, yurt, sağlık merkezleri, hastane gibi kurumlarınızın temizlik işlemleri uygun fiyat seçenekleri ile profesyonel kadromuz ile gerçekleştirilmektedir. Fiyat ve hizmetler konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için web sitemiz üzerinde yer almakta olan hızlı iletişim butonundan bize ulaşabilir yahut web sayfamız üzerinde yer almakta olan telefon numaralarımız üzerinden randevu alabilirsiniz.

Antalya Ev Temizliği

Antalya ev temizliği pek çok insan için büyük öneme sahiptir. Antalya ev temizliği hizmetlerini Akarsu temizlik firması olarak yürütmekteyiz. Uygun fiyatlı temizlik paketlerimiz mevcut olup, ihtiyaçlarınız doğrultusunda paketlerimizden birini seçebilirsiniz. Ev temizliği paketi satın almanız durumunda evinizin camlarını silmekte, mutfak dolaplarını temizlemekte ve düzenlemekte, halı ve yerlerinizi süpürüp silmekte, duşa kabininizi temizlemekte, banyo ve tuvaletlerinizi yıkamakta, balkon temizliğinizi gerçekleştirmekte ve toz almakta ve bulaşıklarınızı yıkamaktayız. Ev temizliği fiyatlarımız evinizin büyüklüğü ve oda sayınıza göre farklılık göstermektedir. Firma olarak ayrıca inşaat temizliği ve yangın temizliği de yapmaktayız. Halı yıkama ve koltuk yıkama temizliği de gerçekleştirmekteyiz. Koltuk yıkama işlemleriniz evinize gelerek yapılmaktadır. Bu işlem sırasında özel cihazlar kullanılmakta ve koltuk yıkama işlemleriniz oldukça kısa sürede tamamlanmaktadır. Ev temizliği ihtiyacınız için web sitemizde yer alan telefon  numaraları ve mail adreslerimiz üzerinden bize ulaşabilir, hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Arayın