0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Ofis temizliği CGS Temizlik

Kompozit temizliği

Ofis Temizliğinde Verilen Hizmetler Nelerdir?

Ofisler evler kadar sık kullanılan ve temizliklerinin ise daha zor yapıldığı alanlardır. Bunun sebebi ise ofis ortamlarına sürekli dışarıdan ayakkabı ve benzeri dış giysiler ile giriliyor olmasıdır. Boş olan zeminler tozu tutmadığı için de sürekli olarak ofiste bulunan masalar, sandalyeler ve diğer ofis eşyaları sürekli olarak tozlanmaktadır.

Çalıştığımız ve günün büyük kısmını geçirdiğimiz bu alanlar ise hasta olmamak için temizliğine özen göstermemiz gereken alanlardır. Bu durum ise genelde çalışma temposu içinde unutulmakta ya da işten temizlik yapmaya çok zor fırsat bulunmaktadır. Eğer ofisler büyük alanlar ise ve tuvalet, mutfak gibi ortak kullanım alanlarını da barındırıyorsa hijyen açısından mutlaka düzenli olarak temizlenmelidir. Temizlik için başvurulabilecek en sağlıklı yol ise temizlik şirketleri ile iletişime geçmektir. Şirketlerden gelen görevliler kısa süre içerisinde tüm ofis temizliğini yapmaktadırlar. Antalya ve Alanya ofis temizliği hizmeti birçok firma tarafından verilmektedir.

Ofis Temizlikleri Rutin Olarak Yapılır

Seçilen ve iletişime geçilen şirket tarafından Alanya ofis temizliği hizmeti düzenli olarak yapılmaktadır. Bu hizmet alındıktan sonra ise aynı zamanda ofis içinde düzen ve tertip de sağlanmış olur. Büyük ofislerde temizlikler daha fazla detay ve zaman gerektirdiği için birden fazla kişi bu alanlarda çalışılır. Ofis temizlikleri genelde ofiste çalışmanın olmadığı hafta sonu günlerinde ya da akşam saatlerinde yapılabilir.

Temizlik yapılırken öncelikle zemin tamamı ile tozdan ve kirden arındırılır. Sonrasında ise camlar, masalar ve sandalyeler toz tutan bezler ile silinir. Masaların üstü ve bilgisayar, telefon gibi ofis aletleri de tozlarından arındırıldıktan sonra eğer varsa mutfak ve tuvalet kısımlarında daha etkin temizlikler yapılır. Ofiste ıslak ve kuru temizlik bir arada yapılır. Talebe göre ofiste bazı alanların temizliği özel olarak yapılabilir.

Güvenli Hizmet Almak Mümkün

Temizlik şirketleri aracılığı ile almış olduğunuz ofis temizliği hizmeti bir nevi garantili bir hizmettir ve hiçbir eşyanız için güvenlik sorunu yoktur. Temizlik yaparken ofis düzeniniz ya da masa üzerinde bulunan malzemeleriniz yeri değiştirilmez ve hiçbir eşyaya da zarar verilmez. Bu sayede siz de hizmetten memnun kalırsınız.

Hemen Arayın