0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Okul Temizliği CGS Temizlik

Cam ekibimiz

Cam ekibimiz

Antalya Okul Temizliği

Eğitim ve öğretim görülen binalarda insan trafiğinin de yoğun olması sebebi ile bu alanlarda yapılan temizlik işlemlerinin daha düzenli olması gerekir. Hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin daha sağlıklı bir ortamda bulunmasını sağlamak ve hastalıkların daha hızlı şekilde yayılmasını önleyebilmek amacıyla Antalya okul temizliği konusunda işinin ehli ve deneyimli kişilerden hizmet almanız yararınıza olacaktır.  Öğrencilerin eğitim hayatlarını sürdürdükleri bu ortamlarda hastalıkların çok daha hızlı bir şekilde yayıldığı da düşünüldüğünde burada bulunan yerleri silerek temizliğin geçiştirilmesi yeterli olmayacaktır.

Okullarda düzenli olarak çalışan temizlik elemanlarının tüm okulu bir günde tek başına temizleyebilmesi söz konusu olamaz. Bu kişiler sadece bina içerisindeki yerleri süpürüp silerek bir temizlik işlemi gerçekleştirmektedirler. Bu sebeple de okul temizliği konusunda işinin ehli olan temizlik şirketlerinden destek almak gerekmektedir. CGS Temizlik bu konudaki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için temizlik ekipleri ile talep ettiğiniz saatlerde gelerek okulunuzun sadece yerlerini değil tüm alanlarında kaliteli bir temizlik hizmeti vereceklerdir. Her biri işinin ehli ve deneyimli olan temizlik personelleri camlarda, kapılarda ve duvarda bulunan çeşitli tablo ve panolarda biriken tozların ve kirin temizlenmesini sağlayarak öğrencilerinizin ve öğretmenlerinizin sürekli temas etmiş oldukları bu bölgelerde köklü bir hijyen sağlamaktadır. Bu kişilerin aldıkları temizlik eğitimleri sayesinde hangi yüzeylerde nasıl bir temizlik işlemi gerçekleştirmeleri gerektiğini bilmeleri sıralara sürekli dokunan öğrencilerin kimyasal içerikli temizleyicilerden kalan artıklar sebebi ile sorun yaşamalarını da engellemektedir. Bu sebeple okul ve dershane gibi eğitim ve öğretim hizmeti verilen binaların temizliği konusunda CGS Temizlikten gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz.

Tüm Antalya genelinde ve çevresinde temizlik hizmetleri vermekte olan CGS Temizlik, sunmuş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön plana aldığından dolayı benzer okul temizliği şirketleri arasında da lider durumdadır. Sadece görünürde bir temizlik işlemi yapmanın ötesinde öğrencilerin daha hijyenik bir ortamda ders işlemelerini sağlamakta olan firma ile okullarda grip ve nezle gibi bulaşıcı hastalıkların hızla yayılıp eğitim öğretimi olumsuz yönde etkilemesi gibi sorunların da önüne geçilebilmektedir.