0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Temizlik CGS Temizlik

Cam ekibi

Cam ekibi

Antalya Temizlik

Temizlik insan sağlığı için çok önemli bir rol olmuştur. Düzenli bir şekilde temizliğin yapılması şarttır. Günümüzde yüksek binaların artması ve yan yana dikilmesi ile temizliğin ev sahipleri tarafından yapılması zor bir hale gelmiştir.

Bunun yanı sıra çalışmakta olan insanlar düzgün temizlik için zaman bulamayabilirler. Bu yüzden temizlik firması önemli bir yer alır.

Antalya temizlik ile cam temizliği, bina temizliği, apartman temizliği, dış cephe temizliği, inşaat temizliği vs. gibi her alanda temizlik hizmeti sağlanır. Eğer Antalya ve civarında iseniz Antalya temizlik hizmetinden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

İstediğiniz yerde yapmış oldukları temizlik ile, her müşteriyi memnun bırakmışlardır. İstenilen temizliği ve hijyeni kısa sürede bilgili ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedirler.

Otel Temizliği

Oteller, gün boyuncu binlerce kişinin konakladığı ya da ayak bastığı mekanlardan biridir. Otelde her gün aynı odada kalanların sayısı değişebilir. Bu da gerekli oda temizliğinin yapılmasını gerektirir.

Otel temizliği konaklayacak olan müşteriler için oldukça önemli bir noktadır. Hiç kimse kirli bir odada ya da otelde konaklamak istemez. Bu yüzden oda ve odada bulunan çarşaflar, kılıflar, tuvalet vs. gibi yerler düzenli olarak temizlenmelidir. Ayrıca konaklayan kişi değiştiğinde yeni bir temizlik yapılması şarttır.

Banyo – tuvalet ve çarşaf temizliği olduğu gibi, düzenli şekilde koridorlar ve otelin her alanının temizlenmesi şarttır. Böylece hijyenik bir ortam sağlanıp müşteri memnuniyeti arka plana alınmamış olur.

Okul Temizliği

Birçok insanın ya da diğer terim ile öğrencinin, öğretmenin, çalışanların ve eğitimcilerin yer aldığı okulda, temizlik büyük derecede önem taşır. Okullarda hijyenik bir ortam sağlanıp, birçok eğitimcinin ve öğrencinin hastalıklara karşı önlem alınması sağlanır.

Okul temizliği düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Günlük olduğu gibi haftalık ve aylık olarak da yapılarak her detayına kadar temizlenmelidir. Koridorların, merdivenlerin ve sınıfların temizlendiği gibi tuvaletlerin, salonların, kantinin ve bodrum alanların da düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Bunların yanı sıra tahta, masa ve sıra gibi yerlerin de düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekir. Bu sayede bakteri ve mikroplar en iyi şekilde dezenfekte edilebilir.