0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Temizlik Firmaları CGS Temizlik

Ofis temizliği

Antalya Temizlik Firmaları

Temizlik firmaları son zamanlarda hemen hemen hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Alıveriş merkezlerinin, evlerin, apartman ve sitelerin hastaneleri temizlik işlemlerini çoğunlukla temizlik firmaları gerçekleştirmekte. Durum böyle olunca temizlik firmalarının Antalya temizlik firmalarının sayısınında hızlı bir artış ile karşılaşıyoruz. Akarsu temizlik firması olarak 17 senedir Antalya da sunmakta olduğumuz temizlik hizmetleri ile sizi ve sevdiklerinize hijyenik bir ortam sağlamak için çalışmaktayız.

Antalya Temizlik Şirketleri

Akarsu temizlik ailesi olarak ofis temizliği, büro temizliği, apartman ve site temizliği, ev temizliği, temizlik işleri personel temini gibi pek çok hizmet dalında hizmet sunmaktayız. Personellerimizin tamamı temizlik sektöründe son derece deneyimlidir. İş ve iş güvenliği hususunda personellerimiz kanuni olarak gerekli olan tüm eğitimleri almış olup can ve mal güvenliği hususunda son derece bilinçli hareket etmektediler. Firmamız çalışanları eğitimli oldukları hizmet gruplarına göre görevlendirilmekte, böylece firma olarak sunmakta olduğumuz hizmet kalitesi ve profesyonelliğini her yeni işlemde koruyabilmekteyiz. Antalya temizlik şirketleri arasında ilk sıralarda yer almamızın en temel sebepleri sunmakta olduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmet, uygun fiyat garantisidir. Yıllardır temizlik sektöründe yer almanın vermiş olduğu güven, kemikleşmiş personel kadromuz ve işi bilen uzman ekibimiz ile çalışmalarımıza hız kesmemeye gayret ederek devam etmekteyiz.

Antalya Ev Temizliği

Akarsu temizlik firması olarak sunmakta olduğumuz hizmet gurupları arasında Antalya ev temizliği hizmeti de yer almaktadır. Firmamızdan ev temizliği hizmet paketi satın almanız durumunda ev temizliği konusunda deneyimli personellerimiz gelerek temizlik işlemlerinizi tamamlayacaktır. Dilerseniz ev temizliği hizmet paketimizin yanına halı yıkama , perde yıkama, koltuk yıkama, havuz temizliği gibi hizmet paketlerimizi de satın alabilir evinizin tüm detayları ile temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Ev temizliği işlemlerimizin tamamında çevreye ve insan sağlığınına zarar vermeyecek organik bileşikli deterjanlar kullanmaktayız. Evinizin temizlenmesi sırasında kullanılacak ekipmanların, temizlik bezlerinin yahut vileda başlıkların hiç biri daha önce başka bir işlemde kullanılmamış sıfır ürünlerdir. Firmamıza web sayfamız üzerindeki iletişim bölümünde yer almakta olan bilgiler kanalı ile ulaşabilir, kişiye özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hemen Arayın