0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Temizlik Hizmeti Veren Firmalar CGS Temizlik

Dış cephe cam temizliği

Dış cephe cam temizliği

Antalya Temizlik Hizmeti Veren Firmalar

Yıllardır Antalya şehrinde en kaliteli temizlik hizmeti veren ve verdiği hizmette garanti sunan Antalya’da en büyük temizlik şirketleri arasında bulunan sektöre hizmet veren temizlik firmaları vardır. Ev temizliği, ofis temizliği, banka temizliği, okul temizliği ve benzeri alanların temizliği büyük bir itina ile yapılmaktadır. Temizlik firmalarında sunulan hizmetler arasında bulunan ev temizliği çalışan bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Çalışan bayanlar ya da detaylı temizlik yapmaktan zorlanan bayanların imdadına temizlik hizmeti veren firmalar yetişmektedir. Evinizde dip bucak en detaylı temizliği bile yapan temizlik firmaları sayesinde zamanınızı temizlik yaparak ve günlerce yorgun kalarak yapmanıza gerek yoktur. Çok uygun fiyatlara ve yapılan hizmete garanti veren temizlik firmaları ile işlerinizi çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

Koltuk Yıkaması Yapan Şirketler

Eviniz de ya da ofisiniz de bulunan koltuklar belli bir zaman sonra kirlenmekte ve orijinal rengini kaybetmekte bunun sebebi ise koltuklarda temizlik yapılmamasından kaynaklıdır. Koltuk yıkama işlerinizi temizlik hizmeti veren firmalara çok uygun fiyatlara temizletebilirsiniz. Temizlik şirketlerinin kullandığı vakumlu yıkama makinesi sayesinde koltuklarınız ilk günkü gibi temiz ve renkleri daha güzel hale gelecektir. Özellikle uzun süre yıkama işlemi yapılmamış koltuklarda leke olayı çok görülmektedir özel temizlik malzemeleri ile koltuğun kumaşına zarar vermeden temizlete bilirsiniz. Ayrıca uzun süre temizlik işlemi yapılmamış koltukların iç kısımlar aşırı kirli olabileceğinden yıkama işlemini birkaç defa yapılması daha sağlıklı bir sonuç verecektir.

Koltuklar Nasıl Temizlenir

Koltuk temizliği yapmak zor ve uzun süren bir iştir. Evinizdeki ya da ofisinizdeki koltukların temizliğinde uzman olan Antalya koltuk yıkama sayesinde kısa sürede koltuklarını ilk günkü gibi ter temiz kullanabilirsiniz. Koltuk yıkamam işlemi teknolojik vakumlu makinelerle yapılmaktadır. Bu sayede kısa sürede en kirli koltuklar bile temizlenirken günlük kullanıma hazır halde kurutulmuş olarak hizmet verilmektedir koltukların kir yoğunluğuna göre yıkama işlemi birkaç defa yapılmaktadır. Vakumlu makine haznesinde temiz su görünene kadar yıkama işlemi devam edilecektir. onrasında durulama işlemi ve kurutma işlemi yapılmaktadır. En son durulma işleminde parfümlü su kullanılmaktadır.