0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya temizlik şirketi CGS Temizlik

EKİP 1

dış cephe cam temizliğ

Antalya’da En Büyük Temizlik Şirketleri

Temizlik hem kişisel yaşam alanlarınızda, hem çalışma alanlarınızda hem de toplu olarak bulunup hizmet aldığınız yerlerde en büyük ihtiyaçlarınız arasında yer alır. Temiz olmayan bir evde yaşamayı, düzenli ve hijyenik olmayan bir ofiste çalışmayı, ev satın almak istediğinizde moloz yığınları bulunan bir inşaattan ev almayı istemezsiniz. Aynı şekilde hastanelerin pis olması, otellerin yeterince hijyenik olmaması gibi durumlar da sizi temizlik konusunda rahatsız edecek durumlar arasında yer almaktadır. Bu konularda hem siz, hem çalışanlarınız hem de misafirleriniz sıkıntı çekmek istemiyorsanız Antalya’da en büyük temizlik şirketleri ile çalışmanız çok doğru bir seçim olacaktır.

Bireysel olarak temizlik hizmetleri vermekte olan ya da temizlik işlemlerini yan iş olarak gerçekleştiren kişiler ve firmalardan destek almanız durumunda alacağınız temizlik hizmetlerinin sizi yeterince memnun etmeyeceğini görebilirsiniz. Bunlar buharlı temizlik makineleri, anti bakteriyel çözümler ve genel temizlik makineleri kullanmadıklarından ve çoğunlukla tuvalete, mutfağa, diğer alanlara aynı bez ve temizlik ürünlerini kullandıklarından dolayı istediğiniz gibi bir sonuç almanız da söz konusu olmayacaktır. Bu bakımdan işinin ehli kişilerden oluşan ekipleri ile CGS temizlik şirketimizden destek almanız sizin için en doğru çözüm olacaktır. Firmamızın her alana ve yüzeye uygun temizlik çözümleri sunuyor olması sayesinde beklentilerinizin üzerinde temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız sadece mobilyalarınızın tozunu almak, yerlerinizi silmek, kapı ve camlarınızı temizlemek gibi konularda değil aynı zamanda kiri ve tozu içine hapseden ve bildik elektrikli süpürgelerle yeterince temizlenmesi mümkün olmayan halı ve koltuklarınızın temizliği konusunda da size destek olmaktadır. Antalya koltuk yıkama hizmetleri sayesinde koltuklarınızın içine hapsolmuş olan kiri ve tozu temizleyerek burada mite oluşumunu da engellediğinden daha sağlıklı bir ortam yaratabiliyoruz.  Böylelikle koltuklarınızda otururken kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

CGS temizlik olarak koltuklarınızda gerçekleştirmiş olduğumuz derinlemesine temizlik hizmetlerini halılarınız için de gerçekleştiriyoruz. Antalya halı yıkama firmalarının pek çoğundan alamayacağınız kaliteli ve güvenilir temizlik işlemlerini gerçekleştirmekte olan firmamız sayesinde çocuklarınızın yerlerde gezinmesini halılarınızın üzerinde oynamasını sorun etmekten kurtulabileceksiniz. Çocuklarınız gibi siz de bastığınız halıların hijyenik olması sebebi ile daha sağlıklı ve mutlu olabileceksiniz.