0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Temizlik Şirketleri CGS Temizlik

Cam ekibimiz

Cam ekibimiz

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri yaptığı işte en iyi şekilde sonuç almayı kendisine ilke edinmiş şirketlerdir. Temizlik ihtiyacınız nerede olursa olsun size yardımcı olmak için şehrin bir ucundan öbür ucuna sizin için gelirler. Şirketler için öncelik müşteri memnuniyetidir. Para en son plandadır. Şirketlerin en büyük özelliği elemanlarını eğitimli olarak çalıştırmalarıdır. Çalışan elemanların bölümleri farklı farklıdır. Örneğin bir ev ve ofis temizliği elemanı ile dış cephe temizliği elemanı farklı kategori elemanıdır ve birbirlerinin işlerinde çalışmazlar. Firmaların kullandığı temizlik ürünleri de elemanlar gibi çalışılacak yere göre farklı farklıdır.

Antalya Temizlik Firmaları

Antalya temizlik firmalarıtemizlik malzemelerini tek kullanımlık olarak ayarlar. Her gidilen temizlik bölgesinde temizlik malzemeleri ilk defa sizin istediğiniz yer için ambalajlarından çıkartılır ve sonra atılır. Temizlik elemanları, işlerini yapacakları günden önce ortama keşif elemanları göndererek neye ihtiyaçları olduğunu tespit eder ve ona göre hazırlık yapar. Firmalar ile anlaşmanız için bir telefon yeterlidir. Firma yetkilileri size gerekli fiyat tekliflerini sunacaktır. Temizliği yapılacak yerin anahtarını firmaya bırakarak hangi saatte ve hangi günde temizlenmesi gerektiği hakkında bilgi vermelisiniz. Sonrasında firma çalışanları işlerini sizin istediğiniz saatte bitirip anahtarı size teslim edeceklerdir.

Antalya Temizlik Şirketi

Antalya temizlik şirketi ev, ofis, otel, şirket, market, AVM, yangında zarar görmüş bina, dış cephe gibi birçok alanda siz değerli müşterilerinin memnuniyeti için çabalamaktadır. Yapılacak işler firmanın garantisi altındadır. Firma yaptığı her türlü temizlik işinin arkasında durmaktadır. Firma dış cephe temizliğinde çok dikkatli çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalarını hem deneyimli hem de eğitimli elemanlar ile çalışarak sağlamaktadır. Dış cephe temizliğinde genel temizlik elemanları kullanılmaz. Dış cephe temizliğinde çalışacak elemanların bu konuda iyi olması gerekir. Dış cephe temizliğinde kullanılacak malzemelerin iyi seçilmesi gerekir. Örneğin bir alikobant temizliğinde kullanılacak malzeme kompozitte kullanılmamalı. Bu iki yapı malzemesi de oldukça nazik malzemelerdir. Bu yüzden son derece güçlü ama nazik temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Antalya temizlik şirketi yapılan her temizlikte kullandığı malzemeler sayesinde kirlenmeleri ve leke oluşumlarını da geciktirmektedir.