0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Temizlik Şirketleri CGS Temizlik

Antalya Temizlik Şirketleri

Hepimiz tertemiz evlerde yaşamak, pırıl pırıl iş yerlerinde çalışmak isteriz. Fakat günümüzde yoğun ve yorucu çalışma temposunda bu durum çok da mümkün olmamaktadır. Gün boyu çalışmak, okula gitmek zorunda olan insanlar yahut yaşlılık gibi sebepler ile kendi temizliği yapamayacak durumda olan insanlar temizlik şirketlerine yöneliyorlar. Her geçen gün sayıları hızla artmakta olan temizlik şirketleri arasından gerçekten kaliteli hizmet sunan ve vaatlerini eksiksiz gerçekleştiren temizlik şirketi bulmak ise çok zor… Antalya temizlik şirketleri arasında yer almakta olan firmamız ile hızlı ve kaliteli temizlik hizmetinin keyfini doyasıya çıkaracaksınız. Firmamız başta Antalya’nın Konyaaltı ve Lara ilçelerinde olmak üzere Antalyanın her noktasına hizmet sunmaktayız. İş yeri temizliği, banka temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, kreş temizliği, yurt temizliği, ev temizliği hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Antalya temizlik firmaları arasında üst sıralarda yerini korumakta olan firmamızdan hizmet talep etmeniz durumunda temizlik işlemleriniz tamamıyla profesyonel kadromuz tarafından gerçekleştirilecektir. Firma personellerimizin tamamı iş ve iş güvenliği hususunun da kanuni zorunluluk haline getirilen tüm eğitimleri almış olup yapmış olduğumuz temizliklerde çevreye ve insan sağlığına zararlı olmayan deterjanlar tercih etmekteyiz.

Evlerimiz çocuklarını büyüttüğümüz, gün içerisinde yorgunluğumuzu attığımız, stresten arındığımız mekanlardır. Bu sebeple temizliğiniz düzenli yapılması, temizlik sırasında çok daha özel ekipman ve deterjanların kullanılması gerekmektedir. Antalya ev temizliği konusunda sizlere yardımcı olmak için çalışmakta olan firmamız size bir telefon uzaklığında bulunmaktadır. Ev temizliği hizmetlerimiz de özellikle ev hanımlarını görevlendirmekte olan firmamız evinizin her noktasına ayrıca özen gösterecektedir. Ev temizliğinizi firmamıza yaptırmak istemeniz durumunda camlarınız özenle silinecek, mutfak dolaplarınızın iç ve dış temizliği yapılacak, balkonlarınız tuvalet ve banyolarınız özel deterjanlar ile yıkanmak sureti ile temizlenecek, halı ve perde temizlikleriniz itina ile gerçekleştirilecektir. Firmamız ayrıca halı yıkama, koltuk yıkama ve perde yıkama hizmeti de vermektedir. Halı, koltuk ve perdeleriniz profesyonel ekipmanlar ve deterjanlar kullanılarak hızla temizlenmekte ve kullanımınıza sunulmaktadır.  Hızlı hizmet için firmamıza web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın