0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Temizlik Şirketleri CGS Temizlik

Ofis temizliği

Antalya Temizlik Şirketleri

Evlerimiz gün içerisinde yaşamakta olduğumuz sitreten uzaklığımız, misafirlerimizi ağırladığımız ve çocuklarımızı büyüttüğümüz mekanlarımızdır. Yoğun ve yorucu iş temposu içerisinde dinlenmeye oldukça az zaman bulurken bir de ev temizliği ile vakit kaybetmek her insanın canını sıkan bir durumdur. Bu durumunda başvuracağımız ilk yer elbette ki temizlik firmaları olacaktır.Temizlik firmaları arasında ise uygun fiyatlı aynı zamanda titiz çalışan bir firma bulmak son derece zordur. Antalya temizlik firmaları arasında yer almakta olan firmamız size titiz bir işçilik aynı zamanda uygun fiyatlar vaat etmektedir. Firmamız ev temizliği, havuz temizliği, bahçe bakımı, personel temini, dış cephe temizliği gibi hususlarda hizmet sunmaktadır. Havuz temizliği ve bahçe bakımı hizmetlerimiz eğitimli ve deneyimli personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Antalya Temizlik Şirketleri

Güvenilir bir temizlik firması aramaktaysanız çok doğru yerdesiniz. Firmamız başta Lara ve Konyaaltı olmak üzere Antalya’nın her yerinde iş yeri, AVM, ATM, banka temizliği, ofis temizliğ, kreş temizliği gibi hizmet gruplarında faaliyet göstermektedir. Antalya temizlik şirketleri arasında sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile farkımızı konuşturmaktayız. Firmamız geniş bir personel kadrosu ve ekipman desteğine sahiptir. Taleplerinize ve uzmanlık gruplarına göre görevlendirilece personellerimiz ev ve iş yeri temizliklerini titizlikler gerçekleştirecektir.

Antalya Ev Temizliği

Ev temizliği yaparken bizi en çok zorlayan yerlerin başında halılar ve koltuklar gelmektedir. Özellikle küçü çocukların bütün gün üzerinde oyun oynadığı halıların belli aralıklar ile detaylı bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Antalya ev temizliği firmamı sizlere halı ve koltuk temizliği konusundada yardımcı olacaktır. Halı yıkama fabrikamızda 2000 yılından beri vermekte olduğumuz halı yıkama hizmeti ile sizleri halı temizleme zahmetinden kurtarıyoruz. Halı yıkamahizmeti için bize telefon numaralarımız üzerinden ulaşmanız yeterli olmaktadır. Ev ve iş yeri halılarınız evlerinizden teslim alınacak otomatik cihazlar kullanılarak temizlenip kurutulduktan sonra evlerinize teslim edilecektir. Halı temizliğinde kullanmış olduğumuz deterjanlarının tamamı çevre kirlilği oluşturmaz, insan vücudunda alerjik reaksiyonlara sebep olmaz. Halı yıkama fiyatlarımız temizletmek istediğiniz halıların türüne ve halı büyüklüğünüze göre belirlenecektir.

Hemen Arayın