0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya temizlik şirketleri CGS Temizlik

Antalya Temizlik Şirketleri

Ev temizliği özellikle çalışan insanların en çok zorlandıkları durumlardan ilki olarak karşımıza çıkmaktadır. Yorgun olarak eve döndükten sonra birde temizlik işleri ile uğraşmak oldukça yorucu aynı zamanda da can sıkıcıdır. Günümüzde evlerini temizleyemeyecek durumda olan, çalışan insanlar için hizmet vermekte olan pek çok temizlik şirketi bulunmaktadır. Antalya temizlik şirketlerinin sayısı her geçen gün hızla artmaktadır. Fakat temizlik şirketi seçiminde dikkat edilmesi gerekli olan bazı hususlar söz konusudur. Temizlik şirketi seçiminde ilk dikkate alınması gereken husus şirketin tecrübesi olacaktır. Uzun yıllardır piyasada bulunan şirketleri tercih etmek daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır. İkinci dikkat edilmesi gereken husus firmanın güvenilir olmasıdır. Özellikle ev ve iş yerinizi emanet edeceğiniz temizlik firmasında güven son derece önemlidir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken husus ise şirketin kullanmakta olduğu ekipmanlar ve temizlik malzemeleri olacaktır. Hem çevreye hem de eşyalarınıza zarar vermemesi açısından olabildiğince organik ürünlerin kullanımına dikkat edilmesi gerekmektedir. Antalya temizlik şirketi olarak çevre ve çevre temizliğine duymuş olduğumuz duyarlılık ile hareket ediyor, çevremize zarar verecek, ekosistemin dengesini bozabilecek her türlü kimyasaldan uzak durmaya çalışıyoruz. Ayrıca firma olarak temel prensip edindiğimiz hususlardan biriside iş ve işçi güvenliğidir. İşletmemizde çalıştırmakta olduğumuz personellerin tamamının sigortaları çalıştırmakta ve temizlik yaparken meydana gelebilecek tüm iş kazalarına karşı önlem almaktayız.

Antalya ev temizliği firması olarak özellikle ev temizliğinde işini bilen ve tecrübeli ev hanımlarımızı görevlendirmekteyiz. Geniş personel kadromuz ile ev temizliğinizi kısa süre içerisinde bitirir, evinizi ter temiz bir şekilde sizlere teslim ederiz. Ev temizliği hizmeti talep etmeniz durumunda hizmetlerimize camların silinmesi, banyo, lavabo gibi ıslak zeminlerin temizlenmesi, mutfak dolapların iç ve dış yüzeylerinin silinmesi, yerlerin süpürülmesi ve silinmesi gibi genel temizlik hizmetleri bulunulmaktadır. Perde yıkama ve takma, koltukların silinmesi ve halıların yıkanması genel ev temizliği hizmetimiz içerisinde yer almamakta olup özel olarak talep etmeniz durumunda bu hizmetler konusunda da yardımcı olmaktayız. Halı yıkama hizmeti talep etmeniz durumunda görevli personellerimiz evinize kadar gelerek halılarınızı teslim alırlar ve maksimum 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde halılarınızı kurumuş ve kullanılmaya hazır bir halde evinize teslim ederler. Koltuk temizliği talep etmeniz durumunda koltuk ve halı gibi eşyalar için özel kullanılmakta olan yıkama ekipmanları getirilerek koltuklarınız evinizde temizlenir.

Antalya temizlik firmaları aramakta ve güvenilir bir firma ile çalışmak istemekte iseniz web sitemiz üzerinde yer almakta olan iletişim adreslerinden firmamız ile irtibata geçebilir kaliteli ve hijyenik temizliğin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Firmamız yalnızca ev temizliği konusunda hizmet vermemekte olup iş yeri, hastane, alışveriş merkezi temizliği gibi ihtiyaçlarınız için de çalışmaktayız.

Hemen Arayın