0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Temizlik Şirketleri CGS Temizlik

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya Temizlik şirketleri hemen hemen her alanda ihtiyaç duyduğumuz işletmeler. Pek çok insan özellikle iş yeri temizlikleri için sürekli personel çalıştırmak yerine bir temizlik şirketi ile anlaşarak belli aralıklar ile temizlik hizmeti almayı tercih ediyor. Peki temizlik şirketi ile çalışmanın avantajlı tarafları nelerdir? Öncelikle temizlik şirketlerinde düzenli personel çalıştırmaya oranla çok daha uygun fiyatlara hizmet almanız mümkündür. Düzenli personel çalıştırmanız durumunda özellikle işletmeniz büyük ve kalabalık bir işletme ise birkaç personel size yetmeyecek çok sayıda personele ihtiyaç duyacaksınız. Bu personellere ücret ödemenin yanı sıra sigorta yaptırmanız da gerekecektir. Ayrıca personellerinizden biri iş sırasında bir kaza geçirirse sorumluluk işletmeniz de olacağı gibi personellerinizden birinin işten ayrılması yahut çalışamaması gibi durumlarda işleriniz büyük ölçüde aksayacaktır. Bir temizlik şirketi ile anlaşmanız durumunda personellerinin sigortaları temizlik şirketi tarafından ödeneceği için çok daha uygun fiyatlarda hizmet alabilirsiniz. Temizlik şirketinden talep edeceğiniz kişi sayısı işinizin yoğunluğuna göre değişebilir. Dönemsel ihtiyaçlarınızın içi uzun vadeli personel çalıştırmak zorunda kalmazsınız. İş güvenliği konusunda sorumluluklar temizlik firmasına aittir. Bu sebeple gerçekleşebilecek kazalarda işletmeniz sorumlu olmayacaktır. Ayrıca personelin işe gelemeyecek olması durumunda sıkıntı çekmezsiniz. Temizlik firması ile çalışmanız durumunda eksik personellerin yerine temizlik şirketi tarafından başka bir personel gönderilecektir.

Antalya Ev Temizliği

Bundan birkaç yıl öncesinde kadar insanlar evlerini temizletmek için güvenilir kimseler aramaktaydılar. Bir kişi ev temizletilmesi durumunda hem ev temizliği kısa sürede bitmemekteydi, hem de temizlik işlerinizi yaptırabilmek için çalıştığınız kişinin uygun zamanını beklemeniz gerekmekteydi. Acil temizlik işlerinizi hızla yaptırmanız neredeyse imkansızdı… Günümüzde ise Antalya ev temizliği firmalarının sayısının artması ile yaşanan sıkıntılı durumlar ortadan kalmaya başladı. Ev temizliği konusunda da çalışmakta olan bu firmalar bünyesinde barındırmakta oldukları deneyimli personelleri ile istediğiniz her an yardımınıza yetişmektedirler. Kalabalık çalışmaları sebebi ile işler hem hızlı bitmekte hem de istediğiniz zaman hizmet alabilmektesiniz. Personellin çeşitli sebeplerden dolayı çalışamayacak olması durumunda firma tarafından personel tedarik edilmekte ve işleriniz aksamamaktadır.

Antalya Halı Yıkama

Antalya halı yıkama şirketi olarak ev ve iş yeri halılarınızı itina ile temizliyor ve teslim ediyoruz. Halılar evimizin tüm kir ve tozunu bünyesinde barındıran ve temizliği oldukça zor eşyalarımızdır. Özellikle küçük çocukların tüm gün halının üzerinde vakit geçirdiklerini düşünürsek halı temizliğine çok daha önem vermemiz gerektiğini anlarız. Antalya halı yıkıma fabrikamızda halılarınızı itinalı bir şekilde yıkamaktayız. Halılarınızın yıkanması işlemleri sırasında çocukları ve alerjik rahatsızlıkları olan kişileri önemseyerek olabildiğince organik ve kaliteli deterjanlar kullanmaya özen göstermekteyiz. Halılarının güneşte kurutulmakta yıkanma sonrası oluşabilecek rutubet ve kokunun önüne geçilmektedir. Antalya temizlik hizmetlerimiz için web sitemiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilir temizlik hizmetlerimizden indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Hemen Arayın