0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya villa temizliği CGS Temizlik

18
Ara

Dış cephe temizliği

Antalya Villa ve Apartman Temizliği

Villalar normal bir eve oranla daha büyük bahçe ve havuz gibi detayları içinde barındıran yerleşim yerleridir. Temizlenecek alan çok büyük olduğundan personel ve malzeme sayısının da o derece yeterli olması gerekmektedir. Bahçe ve havuz temizliği için gereken tüm ekipmanlar ve tecrübeli personellerimiz ile villalarınızın temizliğinde Antalya Temizlik Şirketleri arasından firmamızı tercih edebilirsiniz. Özellikle yazın kullanılıp kışın terkedilen villalarda kış boyunca bakımsızlıktan dolayı yoğun temizlik gerektirecek durumlar ortaya çıkmaktadır.
Villa içinde bulunan eşyalar, koltuklar, dolap ve çekmeceler, mutfak, tuvalet, banyo, bahçe, havuzun temizliği ve bakımı için özel itina gerektirmektedir. Havuzun temizliği ve bakımı için özel malzemeler, klor gibi kimyasallara ihtiyaç duyulmaktadır. Tabi bunları kullanacak deneyimli personel gerekmektedir. Antalya Villa Temizliği konusunda uzman personellerimiz villalarınızı memnun olacağınız biçimde temizlemektedir. Yaşadığınız yerde huzurla oturabilmeniz için temizlik konusunda profesyonel ekiplerimiz elinden geleni yaparak her daim müşteri memnuniyetini düşünerek hareket etmektedir. Firmamız temizlik gerektiren her yerde görev almakta ve bu görevini layığıyla yerine getirmektedir. Villa, apartman, ev, hastane, ofis, inşaat ve yangın temizliği taleplerinize cevap vermekte sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlamaktayız. Apartmanlar geçiş güzergahının sık olduğu ve gün içinde çok kirlenebilen yapılardır. Buraların temizliğinin idamesi zor olmakta apartman temizliği için çalışacak temizlikçi personel sıkıntısı çekilmektedir.
Apartmanlara temizlik personeli olarak istihdam edilen personellerimiz merdiven ve merdiven boşlukları, kapılar, ara katlar, bahçe, asansör ve camları itina ile temizlemektedir. Hijyen kurallarına riayet ederek temizlik işlemlerini gerçekleştiren ekibimiz Antalya Apartman Temizliği firmaları arasındaki yerini sağlamlaştırarak müşterilerine kaliteli ve garantili temizlik hizmeti sunmaktadır. Apartmanlarda çöplerden akan su lekeleri, ayakkabılardan gelen çamur ve tozlar apartmanın kötü görünmesine sebep olmakta sağlığı tehdit etmektedir. Apartman temizliğinde sürekli elle temasın olduğu korkulukların (tutamaklar) özenle temizlenmesi gerekmektedir. Hijyeni sağlama açısından bu çok önemli bir detaydır. Firma olarak apartman sakinleri ve misafirlerin sağlığını düşünerek hareket etmekteyiz. Kaş yaparken göz çıkarmamak adına firmamızın kullandığı temizlik malzemeleri organiktir, kalıntı bırakmaz ve çevreye duyarlıdır. detaylar için tıklayın

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın