0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Vinç Firması CGS Temizlik

18
Tem

Teknolojinin gelişmesiyle insan iş gücüne gerek kalmadan kısa sürede istenen ağırlıkta yüklerin taşımasını firmamız sağlamaktadır. Vinçleri kiralık vinç, hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç, kamyonlu vinç, teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap, kiralık katlanır bomlu mobil vinç olmak üzere her ihtiyaca göre vinç çeşitleri bulunmaktadır. Antalya Vinç Kiralama Bütün bu araç filosu gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir. Firmamızın tecrübeli personel kadrosuyla en iyi şekilde hizmet verilmektedir. Temel amacı müşteri memnuniyeti olan, çevreye duyarlı, insana önem veren sektörün önde gelen firmalarındanız. Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap ve danışmanlık konularında da etkinlik gösteren ile ilgili sorunlarınız için iletişim numaralarından 7/24 cevap verilmektedir.

platform

Personel can güvenliği için eğitim programları ve gerekli ekipmanların hepsi en iyi derecede tedarik edilmektedir. Kiralık Vinç seçenekleri; kiralık vinç, rüzgârgülü montajı, hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı – üstyapı Hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme hizmeti verilmektedir.  Elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, de montajı işleri gibi makine gücüne ihtiyaç duyulan her Antalya Vinç Şirketi hizmet verilmektedir. Vinçlerin hepsi düzenli bakım ve kontrolleri yapılmaktadır, aksi halde kazalara neden olabilir. Firma personellerimiz kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Vinç operatörlerimiz gerekli olan bütün güvenlik sertifikasına sahiptir.

Daha çok İnşaat sektörünün ihtiyaç duyulan vinçler ve inşaat alanı içinde yer alan köprü ayaklarının dikilmesi ve montajı, İskele, tünel kalıp kurulumunda en büyük yardımcılardır. Büyük Klima montajlarında ve çok katlı binaların onarımında, reklam tabelaları, totemlerin dikilmesi ve montajları, Led ekran ve organizasyon hizmetlerinde kullanılan platform gibi malzemelerin taşınması, Kamera ışık ve yüksek çekimler için yapım hizmetleri de sunmaktadır. Sepetli platform Firmaları ihtiyaçlarınıza en uygun olan vinç modellerini temin ederler. Bu hizmet sayesinde hem satın alması maliyetli olan vinçleri ihtiyaç halinde kullanılabilir hem de ihtiyacınıza uygun istenilen vinç modellerini kiralanabilir. Vinçli kamyonların kaldırma kapasiteleri 6,5 ton ile 80 ton arasında değişmektedir.

Hemen Arayın