0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Apartman Temizliği CGS Temizlik

Merdiven temizliği

Merdiven temizliği

Apartman Temizliği Hizmetinde Hijyenik ve Kaliteli Hizmet Sunmaktayız

Apartmanlar, bina sakinlerinin ortak kullanım alanı olup, dışarının tüm kirini tozunu ve mikrobunu evinizin hemen önüne taşıyan alanlardır. Apartmanların temizliğinde hijyen öncelikle önem verilmesi gereken bir unsurdur. Evlerimizin hijyeninin devamlılığının sağlanması için apartmanlarımızın temiz olması en önemli unsurdur.

Vermiş olduğumuz tüm temizlik hizmetlerinde kalite standartlarına uygunluk sertifikamızın gereğini yerine getirmek için özenle çalışmaya devam etmekteyiz. Bu kaliteyi apartman temizliği hizmetimizi sunarken de devam ettirmekteyiz.

Doğaya ve insana zarar vermeyen, hijyen sağlayan, alerjen içermeyen özel temizleyici ürünlerimiz ve teknolojiyi yakından takip eden temizlik malzemelerimiz ile apartman temizliği hizmetinde de en iyiyi sizlere sunmaktayız.

Apartman Merdiven Temizliği Hizmetini Uzman Ekibimiz Vermektedir

Apartman temizliklerinde hijyenin sağlanması ve uzun süreli olması için maksimum dikkatle çalışan arkadaşlarımız, memnuniyetinizi ve sağlığınızı ön planda tutmaktadır. Tecrübeli çalışanlarımız yüzeylere zarar vermeyen uygun temizleyiciyi uygun şekilde merdivenlere uygulayarak maksimum hijyeni sağlamaktadırlar.

Merdiven temizliğinde her köşenin itina ile temizleniyor olması çok önemlidir. Yapılan işin başarılı olması ve temizliğin uzun süreli olmasında bu ayrıntıya özellikle dikkat edilmelidir. Apartman merdiven temizliği konusunda da uzmanlaşmış olan ekibimiz kısa sürede size tertemiz ve sağlıklı bir apartman teslim edeceklerdir.

Ortak kullanım alanı olan apartmanların düzenli aralıklarla temizleniyor olması ile evlerimizin önünün hijyenik ve temiz olması sağlanacaktır. Bunun bilincinde olan siz müşterilerimizin sağlığının korunması ve bu hijyenin devamlılığını sağlamak için sizlere en iyi temizlik hizmetini sunmaktayız.

Merdiven Temizliği Özen İster

Firmamızın sunduğu temizlik hizmetlerinden olan apartman temizliğinde merdivenlerin temizliğine ayrıca özen gösterilmektedir. Köşeli yapısıyla toz ve kiri kolayca bünyesinde barındıran merdivenlerin profesyonel malzemeler ve çalışanlarla temizlenmesine ayrıca önem verilmektedir.

Merdiven temizliği sırasında kullanılan temizlik aparatlarının köşeleri tam olarak temizleyen malzemeler olması gerekmektedir. Ayrıca apartmanın yüzeyi cila isteyen bir malzeme ile kaplı ise tüm apartmanın içi ve merdivenler isteğiniz doğrultusunda temizlikten sonra cilalanmaktadır.

Temizlik ve cilalama işlemleri hijyen koşullarına uygun temizleyiciler ile yapılmakta olup, sağlığınıza zarar verecek olan kimyasallar içeren temizleyiciler kesinlikle kullanılmamaktadır. Sağlığınız ve memnuniyetiniz için doğa ve cilde dost malzemeler ile temizlik yapmaktayız.

Hemen Arayın