0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Bebekli Evlerde Temizlik CGS Temizlik

Dış cephe temizliği

Çocuklu Evlerde Temizlik Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Çocuklu ev demek dağınıklık demek, yerlerde gezen oyuncaklar demek ama en önemlisi de hijyen demektir. Çocukların belirli bir yaşa kadar bağışıklık sistemi tam gelişemez ve dışarıdan gelecek her türlü mikroba bünyeleri açık olur. Bu yüzden de sık sık hasta olurlar. Özellikle bebekler bu konuda çok daha hassas olan canlılardır. Bebeklerin evden dışarı fazla çıkmadıkları ya da yabancı insanlar ile fazla karşılaşmadıkları düşünülürse mikrop aldıkları ve hastalanmalarına sebep olan alanların aslında kendi evleri olduğu sonucu bulunabilir. Gözle görünmeyen birçok mikroorganizma kullandığımız musluklarda, tuvaletlerde ve başımızı koyduğumuz yastıklarda bulunmaktadır. Özellikle mevsimsel geçiş dönemlerinde üreme hızı artan mikropların en cık yerleştiği alanlar is evin bebek ve çocuk odaları gibi sıcak köşeleri olduğundan ev temizliğinin etkin bir şekilde yapılması çok önemlidir. Ev temizliğinde kullanılan malzemelerin etkinliğinden uygulanan temizleme tekniğine kadar her şey çok önemlidir. Temizliğin belirli bir sıklıkta yapılması ise etkinliği kadar önemlidir.

Bebekli Evlerde Temizlik

Temizlik ev kirlendikçe yapılır mantığı bebekli evler için kesinlikle doğru değildir. Çünkü gözle görülmeyen mikropların hepsi bebek için tehlikedir. Bu tehlikeden korunmak için ise mutlaka en az haftada bir ve mümkün ise de haftada 2 kez etkili temizlik yapılmalıdır. Halı, koltuk ve yatak temizlikleri ayda bir, tavan ve duvar temizlikleri ise etkili bir biçimde iki ayda bir yapılmalıdır. Cam ve perde temizlikleri ise iki haftada bir genel temizlik ile beraber yapılmalıdır. En riskli olan alanlarda yani tuvalet ve banyolarda mümkünse her gün sıcak su ile yüzeysel haftada 2 kez de derinlemesine temizlik yapılması hastalıklardan korunmada etkili rol oynamaktadır. Evlerde yapılan temizlik işlemleri için bu hizmette uzman olan firmalar kullanılabilir. İbradı ev temizliği firması konu hakkında size yardımcı olmaktadır.

Firmalara Ulaşım

Temizlik hizmeti veren uzman kadrolu İbradı ev temizliği firmalarına internet üzerinden ya da kendi iletişim adreslerinden ulaşıp siz de temizlik personeli yardım talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda firmadan alınacak tüm dahili ve harici hizmetler ve ücretlendirmeler ile ilgili detaylı bilgileri de talep etmeniz mümkün olacaktır.

Hemen Arayın