0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Bina Temizlik Hizmeti Veren Şirketler CGS Temizlik

Merdiven temizliği

Merdiven temizliği

Bina Temizlik Hizmeti Veren Şirketler

Temizlik personeli olmayan binalarda yönetimle bina sakinleri arasında her zaman problem yaşanmaktadır. Bina içersinde oluşan pislikler biriktikçe sakinlerin huzur kaçmaktadır. Yıllardır profesyonel kadrosu ile hizmet veren firmamız Bina temizliği işlerini kolay bir şekilde kaliteli hizmet garantisi ile vermektedir. Bina içersinde merdivenler silinmeden önce bina iç duvar temizliği yapılmaktadır. Müşterinin isteğine göre duvarlar silinerek temizliğe başlanılır. Ardından merdiven ve bina içi cam temizliği yapılmaktadır. Bina içersinde zeminlere özel temizlik malzemeleri kullanılır ve son sistem makinelerle temizlendikten sonra durulama ve kurutma işlemi de yapılmaktadır. Bina içi temizliğinin ardından binanın dış kapı temizliği ve merdiven temizliği yapılmaktadır. Binanın bahçesi var ise bahçede bulunan yabancı maddeler temizlenerek temizlik işlemi sonlandırılır.

Villa Temizliği Yapan Firmalar

Yıllardır profesyonel çalışma elemanları ile temizlik hizmeti veren Burdur temizlik firması inşaat sonrası villa temizliği ya da eşyalı villa temizliği hizmeti vermektedir. Son sistem teknolojik temizlik makineleri ile mükemmel temizlik hizmeti sunan firmamız verdiğimiz hizmetin garantisini vermektedir. Villa içersinde camlar silinerek işleme başlanır ardından perdeleriniz yıkanır kurutulur ütüleme yapılarak asılmaktadır. Müşterinin isteğine göre duvarlar silinmektedir. Camlarınız ya da duvarlar çok kirli ise işlem iki deva yapılmaktadır. Aynı şekilde halılarınız ve koltuklarınızın kirliliğine göre birkaç defa vakumlu temizleme makineleri ile temizlik işlemlerimiz devam etmektedir. Halılarınızda ya da koltuklarda tek bir zerre toz kalmadan temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Koltuk Temizliği Yapan Şirketler

Evleriniz de ya da ofisleriniz de kullandığınız koltukların temizlik işlerini profesyonel bir şekilde yapan Burdur temizlik şirketi kullandığı son sistem teknolojik vakumlu temizleme aletleri ile sunduğu hizmetin garantisini vermektedir. Koltuk kumaşınız ne olursa olsun dokusuna zarar vermeden derinlemesine temizliği sağlanmaktadır. Koltuk kenar döşeme demir ya da koltuğun tamamı deri olsa bile en kaliteli şekilde temizlik işlemleri yapılmaktadır. Koltuk üzerinde bulunan lekeleri özel temizlik malzemeleri ile kumaşa zarar vermeden kolaylıkla çıkardıktan sonra koltuğun genel temizliğine başlanmaktadır. Deri koltukların temizliği derinin özelliğine göre yapılmaktadır. Rengi solmadan derinlemesine temizlenen koltuklarınızı temizlik sonrasında kurulama işlemi sayesinde günlük kullanımınıza hazır hale getirmekteyiz.