0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Burdur Dış Cephe Temizlik firması CGS Temizlik

Ekibimiz

Ekibimiz

Burdur Dış Cephe Temizlik firması

Türkiye’nin en önemli sanayi şehirleri arasında bulunan Burdur temizlik firmaları arasında tüm alanlarda hizmet gerçekleştiren nadir temizlik firmalarından bir tanesiyiz. Ev temizliği firmamızın hizmet kalitesiyle her geçen gün daha da büyümektedir. Ev temizliği dışında büro temizliği, ofis temizliği ve mağaza temizliği de yapabiliyoruz. Bunun yanındafirmamız fabrika temizliği Burdur’da hizmet vermektedir. Ayrıntılı hizmet bilgilerine referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

Firmamız Burdur dış cephe cam temizliği konusunda müşterilerine her zaman en iyisini ulaştırmaya devam etmektedir. Uyguladığımız temizlik hizmetlerimiz için web adresimizde bilgi alabilirsinizTemizlik içeriğinde dikkat edilmesi gereken durumlar bulunmaktadır. Öncelikli olarak ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik firmalarının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Temizlik firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun nedeni evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü her zaman güvenilir firmalar tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili tamamen kontrol edilmiş personellere ev temizliği şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Burdur dış cephe temizliğikonusunda yükselen bir değer olan firmamız ev temizliği konusunda amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri incelenerek ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak yapılmaktadır. Firmamızcamların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (duvar ve tavan aksesuarlarının silinmesi gibi pek çok temizlik faaliyetini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz küvet, duşa kabin, lavabo ve banyo dolaplarının etkili bir şekilde temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak kısa zamandasilinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin alınması, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan temizlenmesi, tuvaletlerin ince temizliği ve hijyeninin tam olarak ulaşılmasını sağlamaktadır. Şirketimiz balkon, teras, kiler ile beraber ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilme işleminde de bulunabilmektedir. Parke, mermer, marley, fayans ve taş zeminlerin türlerine göre yıkanması ya da silinmesi firmamızca belirlenmektedir.Bunun yanında daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanmaktadır.

Ev temizliği firmaları içerisinde bizi farklı yapan hizmetimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlayabilmemizdir. Temizlik firmalarından biri olan şirketimiz her zaman hizmetinizdedir. Ayrıntılı bilgi ve talep için temizlik firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.