0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Burdur inşaat temizliği CGS Temizlik

27
Ara

Burdur İnşaat Temizliği

İnşaatların sonrası temizlik günlük ev temizlemeye benzemez. Haftalık rutin temizlik tozları temizlemek gibidir. İnşaattan kalan kir ve kalıntıları temizlemek karşılaştırılamayacak kadar zorlu bir işlemdir. Bu gibi işlemler için şirketimiz inşaat temizliği konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Burdur inşaat temizliği alanları için özel tasarlanmış büyük temizlik makineleri ile alanın büyüklüğüne göre 1-2 gün içinde mekanı size temiz olarak teslim ediyoruz. Gününüzün büyük bir kısmını geçirdiğiniz bu kapalı mekanların temizliği sağlık açısından son derece önemli. Bu sebepten bu Burdur inşaat temizliği şirketinde temizleme işlemini günlük yapılan temizlikler ile karıştırılmamalıdır.

Burdur Yangın Temizliği

Genellikle kaza sonucu oluşan doğal afet ile meydana gelen yangında eviniz, ofisiniz, iş yeriniz, deponuz ya da fabrikanız gibi her türlü alanın temizliği öncesinde ekibimizden inceleme ve fiyat teklifi için bir ekip gönderiyoruz. Gelen ekibin yaptığı inceleme sonrası temizlik işlemi esnasında çalışacak kişi sayısı kullanılacak makineler ve maddeler gibi tüm ayrıntıları paylaşıyoruz. Yangından çıkan bir mekanın çok masrafı olacağından fiyatlarımızı tüm bunları giz önünde bulundurarak oldukça makul sunmaya gayret ediyoruz. Yangın sırasında zarar gören eşyaların temizliği dikkat gerektirir. Bu temizlik işlemini bireysel yapmak sağlık açısından çeşitli rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Başta solunum yolları ve cilt problemlerine yol açan zehirli gazlardan korunmak için maske ve korunma kıyafetleri kullanmak gerekir. Burdur yangın temizliği uzman kadrosu ile alanın temizliğini sanayi tipi makinelerle ve kimyasallar ile yapıyor.

Burdur Dış Cephe Temizliği

Dış cephelerin onarım bakımlarının yapılmasının ardından ortaya çıkan kir ve pas ulaşılmaz bir noktadaymış gibi görünür. Bu yüzden temizlenmesi işi de oldukça zorlayıcıdır. Bu zorlayıcı etkeni ortadan kaldırıp, kolayca temizlik yapılabilmesi ise tamamen profesyonel bir ekip ile teknolojik alt yapı ihtiyacına dayanır. Firmamızın hem ekibi hem de kullandığı teknolojik alt yapısı ile bu profesyonelliği sağlaması Burdur’da temizlik işlemlerinde tercih edilmesini sağlayan en büyük etkendir. Burdur dış cephe temizliği sırasıyla duvarlarda ve camlarda uygulanan paketimizin adıdır. Bu paketi alan herkes dış cephede hijyen bir ortam oluşturma hedefine ulaşır. Üstelik ıdş cephe için sunulan paketlerin fiyatları da oldukça caziptir. Sizler de firmanız ya da evleriniz için dış cephe temizliğinde gönül rahatlığı ile firmamız hizmetlerinden faydalanabileceğinizi asla unutmayın.

Hemen Arayın