0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Burdur Temizlik Hizmetleri CGS Temizlik

Cam ekibimiz

Cam ekibimiz

Burdur Temizlik Hizmetleri

Yıllardır profesyonel temizlik elemanları ile hizmet veren firmamız için en önemli ilke müşteri memnuniyeti olmuştur. Her koşulda müşterisinin memnuniyetini düşünen burdur temizlik hizmetleri arasında ofis temizliği, ev temizliği, villa temizliği, inşaat sonrası temizliği, merdiven site temizliği, banka temizliği, yat ve gemi temizliği hizmetleri verilmektedir. Temizlik hizmeti veren kuruluşumuz hizmet esnasında son sistem temizlik makineleri kullanmaktadır. Oda temizliklerinde ilk olarak müşterinin isteğine göre duvar silme işlemi ile başlanılmaktadır. Her odanın duvarı iki defa su değiştirilerek silinmektedir. İlk etapta sabunlu su ile silinen duvarlar ikinci etapta durulama suyu ile silinmektedir. Aynı sistem ile camlarda silinerek perdeleriniz yıkanır ve ütü işleminden sonra takılmaktadır.

Eşyalı Ev Temizliği

Eşyalı ev temizliği her zaman detayı temizlik isteyen bir işlemdir. Ev temizliği esnasında eşyalında temizlenmesi gereklidir. Burdur temizlik şirketleri ev temizliğinizi en detaylı bir şekilde yapan ve verdiği hizmetin garantisini sunan bir firmadır. Eşyalı ev temizliğinde ev ne kadar büyük olursa olsun ya da eşya ne kadar çok olursa olsun en detaylı şekilde temizleme işlemleriniz yapılmaktadır. Oda temizliği yapılırken koltuklarınız ve halılarınızda vakumlu makineler sayesinde ter temiz hale getirilir üzerlerinde çıkmayan leke bulunsa dahi kumaşa zarar vermeden özel temizlik ürünleri ile lekeler çıkartılmaktadır. Yer temizliğinde ise parkenin özelliğine göre yer temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Temizlik sonrası müşterinin isteğine göre parke cilası da yapılmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Veren Şirketler

Yıllardır temizlik hizmeti veren firmamız inşaat sonrası temizlik hizmetleri de vermektedir. İnşaat sonrası temizlik hizmetlerini kapsayan daire temizliği inşaat sonrası dükkan temizliği inşaat sonrası okul temizliği otel temizliği hizmetleri verilmektedir. Burdur temizlik firmaları profesyonel temizlik kadrosu ile en zor temizliklerinizi son sistem teknolojik makinelerle yapmaktadır. İnşaat sonrası temizliğin zorluğu camlara ve yerle dökülen yağlı boya kalıntılarıdır. Bu kalıntıları özel temizlik malzemeleri ile yerlere ve camlara zarar vermeden kolay bir şekilde çıkartılarak temizlik yapılmaktadır. İnşaat sonrası yapılan temizliklerde toz olayı çok görülmektedir. Pervazlarda ve cam çerçevelerin de biriken tozlar büyük bir itina ile temizlenir.

Hemen Arayın