0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Yüksek binaların cam temizliği

Yüksek Binaların Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği

Dış cephe cam temizliği

Günümüzde hava kirliliğine bağlı olarak camların dış kısma bakan taraflarında daha fazla kir ve toz biriktiğini görebiliyoruz. Hava kirliliğinin yanı sıra yağmur, rüzgar ve diğer hava koşulları sebebi ile camlarda oluşan kirin uzun süre temizlenmemesi durumunda cam pası denilen kalın tabaka halindeki kirler oluşacaktır. Bu sorunun aşılabilmesi için özellikle yüksek binaların cam temizliği konusunda işinin ehli kişilerden destek almanız büyük bir önem taşımaktadır. Günümüzde yüksek binaların sayısının artması ve bu binaların dış cephelerinde daha fazla cam kullanıyor olması sebebi ile bu konuda hizmet veren profesyonel kişilerden temizlik hizmeti almanız çok büyük bir önem taşır.

Binaların dış cephelerinde bulunan camların ayda bir temizlenmemesi durumunda camlarınızın kirli görüntüsü hem sizi hem binalarınıza gelen ziyaretçilerinizi rahatsız edebileceği gibi hem de prestijinizin azalmasına neden olabileceği için bu konuda işinin ehli kişilerden destek almanız büyük bir önem taşımaktadır. Bunun için gerekli önlemlerin de alınması gerekir. Sadece temizlik konusunda uzmanlaşmış kişilerden destek almanız yeterli olmayacaktır. Dış cephelerinizdeki camların hem en iyi şekilde temizlenmesi hem de temizlik işlemleri sırasında gerekli güvenlik önlemlerinin alınması gerekir.

Firmamız yüksek binaların cam temizliği konusunda gereken desteği sizlere sorunsuz bir şekilde sağlayabilmek için elemanlarının deneyimli ve eğitimli temizlik elemanları arasından oluşmuş olmasına dikkat etmektedir. Ayrıca temizlik elemanlarının camlara zarar vermeden nasıl temizlik yapılması gerektiği konusunda titiz davranmakta olan firmamız aynı zamanda gerekli önlemlerin alınmasını sağlayarak dış cephelerinizin temizliğini gerçekleştirmektedir. Yüksek binalarda camların temizlenebilmesi için içeriden camın dış yüzeyine ulaşılmaya çalışılması yanlıştır. Bu konuda firmamız asansör ya da dağcılık gibi yöntemleri kullanarak cam temizliğini gerçekleştirmektedir.

Yüksek binalarda bulunuyorsanız ve bu binaların camlarının temizliği konusunda işinin ehli ve eğitimli kişilerden destek almak istiyorsanız firmamızın sizlere sunmuş olduğu yüksek binaların cam temizliği konusundaki hizmetlerden yararlanmanız sizin için en doğru seçim olacaktır. Bu sayede çeşitli sebeplerle oluşan kirlerle uğraşmak zorunda kalmayacak bu kirlerin camınıza ve cam kenarlarında bulunan çerçevelere zarar vermesini de önleyebileceksiniz. Üstelik firmamız ekipler halinde dış cephe temizliğinizi yaptığından bu işlemler de çok kısa sürede sonuçlanabilmektedir.