0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

CGS Temizlik

Merdiven temizliği

Merdiven temizliği

Yangın Sonrası Temizlik

Ev ve iş yerlerinizde zaman zaman kazaların meydana gelmesi ve yangınlar çıkması söz konusu olabilmektedir. Yangınla birlikte oluşan hasarlarda yangın söndürülse bile geride kalan kir, is ve lekelerin giderilmesi önem taşır. Ortamın temizlenmesi ve yeniden yaşanılabilir hale gelmesi konusunda profesyonel hizmetler almak için yangın sonrası temizlik hizmetleri konusunda işinin ehli bir ekiple çalışan CGS temizlikten destek alabilirsiniz.

Yangın sonrasında gerçekleştirilecek olan temizlik işlemlerinde öncelikle kurtarılamayacak durumdaki eşyaların ortamdan uzaklaştırılması gerekmektedir. Bu eşyalar atıldıktan sonra kurtarılabilir eşyaların uygun temizlik araçları ile temizlenmesi gerekmektedir. Bunu yaparken hasar meydana gelmeyen eşyaların üzerine sinen kokudan da kurtulmak gerekmektedir. Yangın sonrası temizliği işlemleri sırasında bu konuda gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra evin demirbaşları olan dolaplarda meydana gelen kararmalar ve duvarlardaki kararmalardan kurtulmak gerekir. Pek çok kişi boya işlemi ile bu hasarın görüntüsünden kurtulacağını düşünüyor olsa da özellikle duvarların temizlenmesi aşamasının atlanılmaması gerekmektedir.

Duvarların temizlenmesinin ardından astar atma ve boya yapma işlemleri gerçekleştirilmelidir. Dolaplarınızın içinde bulunan eşyaların temizliğine de dikkat etmek gerekir. Kıyafetleriniz ve yorgan, yastık gibi eşyalarınız da görünüşte hasar görmemiş olsa da yangın sebebi ile ortaya çıkan is yüzünden kokacağı için kuru temizleme işlemine ihtiyaç duyması kaçınılmaz olacaktır. Bu konulara dikkat edilerek uygun temizleyicilerle ev ve ofislerinizde oluşan yangın hasarlarından kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. CGS temizlik bu konudaki ihtiyaçlarınızı profesyonel temizlik ekipleri ile giderebilmek için elemanlarına gerekli eğitimleri vermektedir. Bu sayede temizlenecek alanın ihtiyaçlarına uygun olarak gerçekleştirilen temizlik işlemleri ile sıfırdan tüm eşyalarınızı yeniden almanız gerekmeyecek ve hasar görüp de kullanmaya devam edeceğiniz eşyalarınızın sağlığınızı tehdit etmesini engelleyebileceksiniz.

CGS temizlik, yangın sonrası temizlik şirketi arayışlarınıza son teknoloji ürünü temizlik araç ve gereçleri ile yanıt verirken uygun fiyatları ile bütçenizi sarsmadan bu konudaki ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Antalya ve çevresinde verilen bu hizmetlerde koku ve hasar gidermenin ön planda olduğunu bilen CGS temizlik, genel temizlik ile yangın sonrasında gerçekleştirilen temizlik hizmetlerinin farklı olması gerektiğinin farkında olan ve buna göre işlemlerini gerçekleştiren bir firma olarak size kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktadır.