0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

CGS TEMİZLİK

Villa temizliği

Villa temizliği

CGS TEMİZLİK

CGS Temizlik 2000 yılında Antalya’da kurulmuş bir temizlik kuruluşudur. Açıldığı günden beri sektörde aranan temizlik kuruluşlarından olmuştur.

Kaliteli hizmet anlayışını kendine hedef koymuş bir kuruluş olan CGS Temizlik, temizlik alanında farklı farklı şekillerde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetinin esas olduğu kuruluşun verdiği hizmetleri şöyle sıralayabiliriz;

-Antalya Halı Yıkama

-Sözleşmeli Temizlik Personeli

-Mermer Cilalama

-Ofis Temizliği

-AVM Temizliği

-Eşyalı Ev Temizliği

-Dış Cephe Temizliği

-İnşaat Sonrası Temizlik

-Havuz Temizliği

-Hastane Temizliği

-Fabrika Temizliği

-Banka Temizliği

-Yangın Sonrası Temizliği

-Bahçe Bakım Hizmetleri

-Bina Temizliği

-Endüstriyel Temizlik

-Gemi ve Yat Temizliği

-Mağaza Temizliği

-Konut Temizliği

-Villa Temizliği Hizmeti

-Zemin Temizliği

-Koltuk Yıkama

Yukarıda saydığımız hizmetleri müşterilerine büyük bir profesyonellik içinde, profesyonel çalışan kadrosu ve kaliteli malzemeleriyle sunmakta olan CGS Temizlik sektörde daima ayrıcalıklı bir yere sahiptir. CGS Temizlik firması müşterilerinin 1 numaralı tercihi olmayı kendine ilke edinmiştir. Ayrıca müşteri memnuniyeti çerçevesinde yapılan temizlik işleminden kaynaklanan herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda CGS Temizlik olarak herhangi bir ek ücret talep etmeksizin yapılan temizlik işlemi tekrarlanmaktadır. Yani müessesenin amacı olarak müşterinin aldığı hizmetten memnuniyet duymasıdır.

Firma Konyaaltı dış cephe temizliği konusunda uzmandır. Bildiğimiz gibi artık ülkemizde yüksek katlı binalar oldukça fazlalaşmıştır. Antalya’da bundan nasibini almıştır. Bu binaların dış cepheleri camdır ve temizlemesi zordur. Hayati tehlikesi olan bir iştir fakat bu hayati tehlikeyi ortadan kaldırabilecek tek şey uzman bir ekiptir. Bu uzman ekip de CGS Temizlik ’de mevcuttur. Uzman ekip ile hayati tehlikeyi en aza indirgeyerek en mükemmel derecede dış cephe temizliğini yapmaktadır.

Ayrıca firma Konyaaltı inşaat temizliği konusunda da uzmandır. Bildiğiniz gibi inşaatlar çok pis yerlerdir. Molozlar ve aklınıza gelebilecek bilumum pislik vardır inşaatlarda. CGS Temizlik profesyonel ve titiz çalışan ekibiyle çok pis olan inşaatları tertemiz hale getirmektedir.

Son olarak firma Konyaaltı ev temizliği konusunda tercih edilen bir markadır. Özellikle çalışan bayanların ihtiyaç duyduğu en büyük şeydir ev temizliği. Çalışanların titizliği sayesinde ev temizliğinde bir aranan marka haline gelmiştir. Firma bu konuda gönül rahatlığıyla güvenilebilecek, gayet titiz, sorumluluğunu bilen ve mükemmeliyetçi bir kuruluştur.

Hemen Arayın