0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Burdur temizlik şirketleri

Cam ekibimiz

Cam ekibimiz

Burdur Temizlik

Temizliğin günümüzde önemi yapılan programlarda ve bazı organizasyonlarda oldukça dikkat edecek şekilde vurgulanmaktadır. Öyle ki bizim bünyemizde yapılan temizliklerde siz müşterilerimizden gelen geri bildirimler bize büyük artılar kattı. Genişleyen ve kendini sürekli yenileyen dünyamızda yapılan temizliklerinde alanları değişti ve bunun yanında insanların da beklentileri arttı. Bu nedenle yaptığımız her temizlik ve sistem analizinde yaptığımız işin hep bir üstünü hedefledik. Öyle ki yaptığımız temizliklerin sonrasına kendi içimizde toplantılar yapıp yaptığımız temizlik sonrasında temizlediğimiz bölgenin tekrar kirlenmesini önleyecek ya da yavaşlatacak tedbirler almayı da ihmal etmeyiz. Bu nedenledir ki Isparta temizlik firmaları içinde en iyi olduğumuzu söyleyebiliriz.

Yaptığımız Hizmetler

Öncelikli olarak insanların kirlettiği yada kendiliğinden yani doğal olarak kirlenen yerlerde istek doğrultusunda temizlikler yapar ve o bölgenin temiz olduğundan emin oluruz bu nedenle sistemsel ve oldukça kalifiye elemanlar ile çalışmanın gayreti içindeyiz. Bizi tercih ettiğinizde göreceksiniz yapılan temizlikler üst sınıf firmaların yaptıklarından daha uygun ve gözle görülür olacaktır. Firma olarak yaptığımız işte siz değerli müşterilerimize daha yakın ve ulaşılabilir olabilmek için internet ağından online hizmetler vererek yaptırmak istediğiniz temizlikler hakkında bilgiler alabiliyoruz. Oldukça yüksek verimlilik ile çalışan kurumumuz sosyal alan, park, bahçe, özel mülk temizlikleri de yapar. Ayrıca sizin evde olmadığınız hatta sadece yazlık olarak kullandığınız yerlerde dahi periyodik olarak temizlik yapabiliriz. Sizin sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz bize sadece yapacağımız hizmeti anlatmanız yeterlidir. Daha sonra seneler boyunca siz herhangi bir faaliyette bulunmadan istediğiniz mekanlar oldukça uygun şekilde temizlenir. Biz yani Isparta temizlik firması olarak biz size verdiğimiz hizmetten hoşnut olabilmeniz için her türlü çalışmayı oldukça uygun şekilde yapabiliriz.

Sistemsel Çalışma Ağımız

Firmasal olarak yüksek paralar kazanmanın dışında biz size en iyi hizmeti verebilmek için kurulduk bu nedenle bizden ve bizim hizmetlerimizden memnun olmanız bizi oldukça ilerilere taşır. Ayrıca aldığınız hizmetten memnun kalmadığınız taktir de kendi içimizde olan bölümlerimiz ile irtibata geçebilir ve şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz. Şikayet geri dönüşlerimiz iş kaybına neden olacaksa dahi size döneriz. Isparta temizlik şirketi olarak size en iyiyi sunabilmenin gayreti içindeyiz.

Antalya Kepez Temizlik

Temizlik denildiğinde ne aklınıza geliyor ise bize bildirebilir ve bizden hizmet alabilirsiniz. Bizim şirket olarak bu güce ve faaliyetleri yerine getirebilmeye yeter seviyede kalifiye elemanlara sahip olduğumu görebilmeniz oldukça önemlidir. Şirketimizin hizmet verdiği her birey ya da kuruluşun bizde kaydı vardır. Bu kayıtlar ışığında size en iyi hizmeti verebilir ve aldığınız hizmetlere en iyi elemanlarımızı yönlendirebiliriz. Ayrıca bünyemizde bulunan bölümler hizmet verdikleri alanlara göre uzmanlaştığından aldığınız hizmetten sürekli memnun kalacağınızı da garanti edebiliriz. Antalya kepez temizlik firması olarak uzun süreli çalışma isteğinizde size uygun maliyetler ve hizmetler sunabileceğimizin de garantisini verebilmekteyiz.

Temizlik Hizmetlerimiz Ve Kampanyalarımız

Büyük sosyal alan temizliklerinde vereceğimiz paket temizlik ürünlerinden istediğinizi seçebilmek size kalmış. Büyük şirketlerin temizlik ihtiyacı doğrultusunda yönlendirebileceğiniz ve oldukça esnek olan paketlerimizden istediğinizi seçebilirisiniz. Ya da isterseniz bizimle irtibata geçip size en uygun paketi biz seçebiliriz. Yapılacak olan işe göre en uygun ve ekonomik sistemi sunarak sizin memnuniyetinizi sağlarız.

Sürekli müşterilerimize özel olarak yaptığımız ek paketler dahilin de aldığınız hizmeti daha uygun fiyatlara alabilme şansınız olduğunu da unutmayın. Yaptığımız her faaliyet sizin bu tür hizmetleri bizden alabilmeniz için ustaca belirlenmiştir.  Kepez temizlik şirketleri olarak bize güven duymanız bizi mutlu eder.

Hizmetlerimiz

Firmamızın uzun yıllar bu işlerde olması dolayısıyla her alanda size ulaşabilmemiz ve sizin isteğiniz doğrultusunda hizmet alabilmeniz mümkündür. Bu nedenle şirketinizin sadece çalışma alanları değil yurt dışı ve şehirler arası hizmetlerinde de bizi yanınızda götürebilirsiniz. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan personelimiz fuar alanları ve benzeri iş ortamlarında sizi temiz bir ortama dahil edebilir. Yapılacak olan faaliyetlerinizde temizlik anlamında ne isterseniz bizimle irtibata geçtikten sonra elde edebilmeniz mümkündür. Yaptığımız bu hizmet Kepez temizlik firmaları arasında bir numara olabilmemiz için aldığımız kararlar doğrultusunda çıkmış ve sadece size hizmet edebilme adına sürekli gelişim halinde oluşumuzun göstergesidir. Size ve sevdiklerinize iyi bir ortam hazırlamak için elimizden ne geliyorsa yapacağımızın garantisini size verebiliriz. Bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamak için bize tek telefon etmeniz yeterlidir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Evin temizliğini ve ferahlığını ortaya çıkartan, ev içinde yapmış olduğunuz tüm temizliğin gölgelenmesini engelleyen durum camlarınızın temiz olmasıdır. Camlarınız hava şartlarından, dış ortamda mevcut olan toz ve kirden belirli bir süreç içinde etkilenirler. Camlarınızın bu dış koşullardan zarar görmemesi onların camlarının kalitesine bağlı iken, her zaman temiz ve parlak görünmeleri ise sizin hangi aralıklar ile camlarınızı silebiliyor olduğunuza bağlıdır. Ne yazık ki camları çok sık aralıklarla silmek ve temizlemek mümkün değildir. Cam temizliği dikkat ve özen istediği gibi, yüksek katlı binalarda çoğunlukla tehlikelidir. Bu yüzden özellikle tansiyon ve baş dönmesi gibi sağlık sorunları olanlar ve yükseklik korkusu olan kişilere yüksek katlı binalardan cam temizliği yapmak tavsiye edilmez. Bunun yerine bu kişilerin bu işte profesyonelleşmiş, herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan ve cam temizliğini olabilecek en güzel şekilde yapabilen kişileri tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. Temizlik şirketi olan faaliyet göstermekte olan firmamız, müşterilerine her türlü temizlik hizmetinin yanında dış cephe cam temizliği hizmeti de sunmaktadır.

Alışveriş Merkezleri Ve Kurumsal Binalarınız İçin

Firmamızın hizmetleri arasında yer almakta olan yüksek katlı binalarda cam temizliği hizmeti, özellikle kurumsal binalar için tercih edilmektedir. Bilindiği gibi son dönemlere ait bina inşalarında, özellikle iş yeri ve alışveriş merkezlerinde, daha şık bir dış mimari için tüm dış cephenin cam yüzeyden oluşması tercih edilmektedir. Bu tercih binalar için oldukça hoş bir dış tasarım sağlıyor olsa da, bu camların da belli aralıklarla düzenli olarak temizlenmesi, insanların her daim ilgi odağı olmalarını sağlamakla birlikte görüntü kirliliğinin de önüne geçilmiş olacaktır. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerin büyün bir bölümü, çoğunlukla işyeri sahipleri ve alışveriş merkezleri tarafından tercih edilmektedir. Asansörlü sistemler ile dış taraftan yapılan cam silme işlemi ile hem iş güvenliği prosedürlerine uygun hareket edilerek temizlik personelinin can güvenliği sağlanır hem de camların daha iyi temizliği sağlanmış olur.

Alanında Deneyimli Temizlik Personeli 

Firmamız çalışanları, camlarınız yapısına uygun kimyevi temizlik maddeleri tercih ederek onların zarar görmelerine izin vermeyecektir. Çalışanlarımızın her biri, gerek bireysel ev temizliğinde, gerekse kurumsal dış cephe ve iç cephe temizliğinde deneyimli ve eğitimli kişiler arasından tercih edilirler. Böylece müşterilerimizin bizden almış oldukları hizmetten her daim memnun kalmaları sağlanmaktadır. Dış cephe temizliği hizmetlerimiz, binalar ve siteler için de sunulmaktadır.

Antalya Konya Altı Temizlik

Tatil yerlerinin ve özellikle nemli bölgelerin ana sorunlarından olan haşere ve sivri sinek problemlerinde bize ulaşabilirsiniz. Her türlü alanda hizmet verebilen şirketimiz bünyesinde hizmet veren elemanlarımız size en iyiyi sunabilir. Bu nedenle evlerinizde ya da bahçenizde bulunan ya da yuva yapan böceklerden kurtulabilmek için sadece bizi aramanız yeterlidir. Ayrıca sizin bu durumdan haberdar dahi olmamanız için size kalabilecek yer de sunabiliriz. Sizin belirlediğiniz alanlarda hareket eden ve çalışma yürüten firmamızda sivri sineklerden kurtulabilmeniz çok kolaydır.Antalya Konya altı temizlik firmaları içerisinde en köklü ve dinamik ekibe sahip olduğumuzdan dolayı gurur duymaktayız bu nedenle size ve sevdiklerinize en iyi hizmeti vermenin mutluluğu içindeyiz diyebiliriz.

Park Ve Bahçe Temizliği

Antalya içinde bulunan bahçe ve park alanlarının periyodik temizlikleri bünyemizde yapılabilir. Bu olanağa ve birikime sahip olan firmamızın size verdiği değer ve katkılardan dolayı yüksek meblalar ödemeden ve hiç yorulmadan bu imkandan yararlanabilirsiniz. Yapacağınız tek şey bizi arayarak bulunduğunuz ya da temizlenmesini istediğiniz yeri göstermenizdir. Özellikle büyük mülkiyet sahiplerinin sorunu olan sonbahar sonrası yaprak temizliği ve bu yapraklardan doğan haşerelerden kurtulmak için size vereceğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Antalya Konya altı temizlik şirketiolan bünyemizde size en iyi hizmeti verebilmek için hazırız. Bize sadece telefon etmeniz dahilinde ekip yönlendirilerek yapacağımız hizmet hakkında sizden bilgi alabiliriz. Sizin bu durumda yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp zamanın kıymetini bilmektir. Sizden gelen ve yaptığımız hizmetlerin çoğu kayıt altında olup tekrarı halinde sadece isim soyisim vermeniz yeterlidir.Bizim yönlendireceğimiz ekip çalışanları eğer tek bir yerin temizliğini sürekli yaptırıyorsanız siz belirtmeden ihtiyaçlarını alıp temizlenecek alana geleceklerdir.

Temiz Çevre İçin Hizmet

Antalya Konya altı temizlik firması olarak size uygun ücret ve yüksek kalite ile temizlik hizmeti verebilmekteyiz. Ayrıca belediyelere ulaşamadıkları ya da yetemedikleri alanlara hizmet götürerek yapacakları işleri hafifletmek bizim görevimizdir diyebiliriz. Antalya da iyi bir temizlik şirketi arıyorsanız bize ulaşabilmek için sadece telefon etmeniz yeterlidir.

Antalya Temizlik Şirketi

Firmamız Antalya ve çevresindeki illerde, temizlik ihtiyaçlarınızı profesyonel boyutlarda karşılayabilmek adına kurulmuştur. Uzun yıllardan beri vermiş olduğumuz hizmet, güvenilirlik bakımından fazlaca tercihe dilmektedir. Müşterilerimiz ile olan iletişimimiz her daim güven temelli olmuştur ve böyle olmaya da devam edecektir. Bizden alacağınız hizmetler oldukça geniş bir kapsamda incelenebilmektedir. Firmamız, ev temizliği konusunda oldukça ayrıntılı çalışmaktadır. Uzun süredir kullanılmayan evlerinizin dip köşe temizlenmesi, bodrumlarınızda kullanılmayan eşyalarınızın kurtulmanız ve depo ve bodrumlarınızın düzene koyulması ve temizlenmesi gibi hizmetler sunulmaktadır. Bununla birlikte, kaba inşaat temizliği en fazla ihtiyaç duyulan konular arasında yer almaktadır. Bu ihtiyacınızı karşılamak adına, en ekonomik seçenekler ile Antalya’nın her ilçesine özel olarak hizmet sunmaktadır. Lara temizlik şirketleri arasında yer alıyor oluşumuz, her ilçeye sunmuş olduğumuz hizmetin kanıtı olmaktadır. Bizi tercih etmek isteyen tüm müşterilerimiz kolayca erişim sağlayabilmekte ve acil temizlik ihtiyaçları için de en hızlı desteği bizden alabilmektedir.

Her İlçeye Özel Hizmet

Lara temizlik firması olarak aynı zamanda kurumsal temizlik ihtiyaçlarınızı da karşılayabilmemiz mümkün olabilmektedir. İşyerlerinde, ticaretin devamlı olarak sağlanabilmesi çalışanların performansı ile doğrudan bağlantılıdır. Çalışanların performans gösterdikleri ortamlar olan ofisler, firmamız tarafından ilkeli çalışma prensipleri ile temizlenmekte bunun için şirketlerin sözleşmeli temizlik elemanlarını firmamızdan sağlayabilmeleri de mümkün olabilmektedir. Tüm hizmetlerimizin yanında turizmin çiçeği olan Antalya’da en çok temizliğe ihtiyaç duyan mekanlar otellerdir. Otellerde günlük kullanıma açık odalarda insan trafiği son derece yoğundur. Bu merkezlerde, çeşitli eğlence ve dinlenme merkezlerinin temizliği, odaların temizliği, havuz temizliği gibi konulara büyük önem gösterilir. Firmamız Antalya’nın en büyük temizlik şirketleri arasında yer almakta ve oteller tarafından da fazlaca tercih edilmektedir.

Burdur Temizlik Firması 

Burdur temizlik şirketi olarak da bize ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür. Daha önce de belirtildiği gibi firmamız, Antalya ve çevresindeki illerde hizmet vermektedir. Temizlik firması olarak amacımız, hizmet alanımızı sürekli genişleterek Türkiye’nin her yerine profesyonel temizlik fırsatını ulaştırmaktır. Bizi tercih ederek bir temizlikten beklediğinizin fazlasını bulabilirsiniz. Hizmetlimizi sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendire bilmemiz de mümkün olmaktadır.

En Kaliteli Temizlik Şirketi

Temizlik şirketleri tarafından alabileceğiniz hizmetler oldukça geniş kapsamlıdır. Temizlik tek bir noktada yüzeysel olarak ele alınabilen bir konu olmadığından bu konuda aklınıza gelebilecek her konuda hizmet alabilmeniz mümkündür. Evlerinizde duymuş olduğunuz temizlik gereksinimi evinizin genişliğine göre değişiklik gösterebilir. Küçük çaplı evlerde, ya da apartman dairelerinde günlük temizliğinizi kendi başınıza yapabiliyor olmanızın yanında, villa tipi geniş ve büyük olan ya da çok katlı olan evlerde mutlaka profesyonel bir ekip tarafından, senkronize olarak düzenlenen bir çalışma performansına gereksinim duyulur. Bu noktada devreye giren firmamız, müşterileri için en sağlıklı ortamları sağlamak evlerinizde ferahlığı yaşayabilmenize katkıda bulunmak adına hizmet vermektedir. Günlük temizlik işlemlerinin yanında, bodrum, kiler ve bahçe temizliği gibi hizmetleri de bizden alabilmeniz mümkündür. Bahçe temizliği işleminde bahçenize verilecek olan yeni düzenleme ya da depolarınızın yeniden düzenlenmesi ile sadece gözünüzün gördüğü değil gözünüzün görmediği bu mekanlarda da nizam ve temizlik sağlanarak içinizin rahat etmesi mümkün kılınır.

Antalya Temizlik Şirketi

Temizlik firmaları arasında saygın bir yer edinmiş firmamız, Antalya ve çevresi illerde hizmet vermektedir. Antalya ve çevresindeki illerde ikamet etmekte olan herkesin, bireysel ve kurumsal temizlik işlemleri için bizimle iletişime geçebilmesi mümkündür. Firmamız, kurumsal temizlik hizmetlerinde oldukça geniş çaplı bir hizmet yelpazesinde sahiptir. Özelikle yatlar ve gemilerde ihtiyaç duyulan temizlik, kıyıya yakın olarak konumlandırılmış olan şirketimiz tarafından özel ekipler ile sağlanmaktadır. Yük ve yolcu gemilerinizin, bunun yanında ticari amaçla kullanmış olduğunuz yatların temizliğini sağlayabilmemiz mümkündür. Alışveriş merkezleri okullar ve özellikle Antalya bölgesinde yoğun olarak mevcut olan oteller tarafından hizmetimize olan talep her geçen gün artmaktadır.

Banka Temizliği Hizmetimiz 

Banka temizliği hizmetimizde, bankalarda çalışan kişilerin ofisleri ve arşivler dahil olmak üzere bankaların birçok kısımları temizlenmektedir. Çalışanlarımızın her biri gizliliğin önemi konusunda eğitim almış ve aydınlatılmış kişilerden oluşmaktadır. Bankalarınıza temizlik işlemleri için gelen çalışanlarımız, banka çalışanlarının günlük performanslarını etkilemeden, gürültü kirliliği oluşturmadan, özel hayata ve bankanın gizlilik koşullarına önem vererek çalışmalarını tamamlarlar.

Turizm Şehirlerinde Temizliğin Adı

Temizliğin kurumsallaşmış hali olan temizlik şirketleri, büyük ve geniş evleriniz, villalarınız, işyeri ve ofisleriniz, otelleriniz okullarınız ve restoranlarınız için temizlik hizmeti sunmaktadır. Her mekanın kendine göre bir temizlik ihtiyacı bulunur. Bir fabrika ile ya da bir okul ile bir evin temizlik ihtiyacı aynı olmadığı gibi, bu iki mekanın temizlenme süreleri de doğal olarak farklılık göstermektedir.  Temizlik esnasında ayrıntılara önem vermek hayati önem taşır. Bilindiği gibi ayrıntılara önem verilerek temizlenen bir mekan hem kısa sürede eski haline geri dönmeyecek hem de daha sağlıklı ve ferah bir atmosfere kavuşacaktır. Işıl ışıl evler ve tertemiz mekanlar için sunulan temizlik hizmetlerinde en önemli nokta profesyonellik anlayışına göre çalışma gösterebilmektedir. Antalya ve çevresindeki illerde temizlik işlemleriniz için hizmet sunan firmamız, Kemer temizlik şirketleri arasında da fazlaca tercih edilen bir yere sahiptir. Firmamız gerek çalışanlarının performansları gerekse ilkeli çalışma koşullarına olan saygıları ile tercih edilirliği yüksek bir temizlik firması haline gelmiş bulunmaktadır. Amacımız, tek bir noktadan Türkiye’nin her bölgesinde profesyonel hizmet ulaştırabilmektedir. Bunun için gösterdiğimiz çalışmalarda kalitemizi her geçen gün artırmak en önemli hedefimiz haline gelmiştir.

Otel Temizliği

 Alanya temizlik şirketleri arasında da bu ilimiz için hizmet vermemiz mümkün olmaktadır. Turizmin en yoğun olduğu bu illerimizde otel temizliği, pansiyon temizliği ya da yat ve gemi temizliği gibi konularda ihtiyaç büyüktür. Firmamız tarafından bu ihtiyaçlarınızın tümü profesyonel boyutlarda karşılanmaktadır. Otellerde, günlük oda temizliği, kişisel banyo ve lavaboların temizliği, koridor ve ortak kullanıma açık mekanlarda döşeme temizliği, resepsiyon bölgesinin temizliği gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte, otellerde havuz temizliği gibi konularda da bizden profesyonel destek alabilmeniz söz konusu olabilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz 

Firmamız tüm turistik şehirlerde olduğu gibi, Manavgat temizlik şirketleri arasında da kendisini göstermiş ve burada da tercih edilir bir düzeye ulaşmıştır. Şehirlerde sadece bireysel ev temizliği ya da otel temizliği gibi hizmetler verilmemekte okullar, hastaneler restoranlar, alışveriş merkezleri ve ofisler için de temizlik hizmetleri sunulmaktadır. Bankalar hatta çeşitli gıda satış noktalarının depoları da firmamız tarafından ayrıntılı bir şekilde temizlenmekte ve nizama konulmaktadır.

Dış Cephe Cam Temizliği

Bir binayı ya da bir evi gösteren camlarıdır. Camların temizliği, hem evin iç kısımdan daha ferah bir hal almasını hem de dış cepheden bakıldığında evin ya da apartmanın daha bakımlı görünmesini sağlar. Bu sebeple cam temizliğine önem verilmelidir. Özellikle yüksek binalarda dış cephe cam temizliği oldukça zordur. Yükseklik tehlikesinin yanında can güvenliği riske girerken, camların tam anlamıyla temizlenmesi de mümkün olmaz. Bu durum ev ve apartmanlardan ziyade kurumsal binalar için geçerlidir. Yüksek binalarda camların temizlenmesi için mutlaka bu iş ile ilgili profesyonel bilgi sahibi olan, iş güvenliği konusunda kendi işi ile ilgili eğitimli kişilere gereksinim vardır. Aksi halde geri dönüşü olmayan iş kazalara yaşanabilmektedir. Camların temizliği için can güvenliğinizi tehlikeye atmanız doğru değildir.

Yüksek Binaların Cam Temizliği

Firmamız tarafından verilen yüksek binaların cam temizliği hizmeti, özel ekipmanlar ve bu konuda eğitimli ve tecrübeli kişiler tarafından yapılır. Çalışanlarımız, firmamızın bünyesinde iş güvenliği usullerine uygun olarak çalışır ve can güvenliklerini sağlayabilmek adına, vermiş oldukları hizmet sırasında koruyucu bir takım önlemler alarak çalışmalarını sürdürürler. Dış cephe cam temizliği için, camların parlaklığını ve temizliğini sağlamaya yönelik ürünler tercih edilir. Camların her zaman parlak kalması için, camları çizmeyen ve üretilmiş oldukları malzemeye uygun yapıda kimyevi ürünler tercih edilir. Camlarınızda herhangi bir zararlanma ve bulanıklık olmadan temizlik tamamlanır.

Kurumsal Ve Bireysel Temizlik İşlemleriniz

Firmamız, özellikle kurumsal binalarda ve alışveriş merkezlerinde cam temizliği için ufak asansör sistemlerini tercih etmektedir. Bu sayede camlar dış kısımdan hem daha özenli bir şekilde temizlenmekte hem de çalışanların can güvenliği açısından asansör sistemi daha uygun bir temizlik sistemi olmaktadır. Kurumsal binalarınız, apartmanlarınız ve evlerinizde, dış cephe cam temizliği için bizimle irtibata geçerek profesyonel temizlik hizmetlerinin keyfini çıkartabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda evlerinizin ve kurumsal binaların iç temizliği için, profesyonel ekip ya da temizlik elemanı temin etmektedir. Bireysel ya da kurumsal temizlik işlemleriniz, hastane, okul ve alışveriş merkezi temizlikleriniz, uygun fiyatlar ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik kadınların vazgeçilmezlerinden biridir. Kimileri temizliği zevk alarak yapar, kimileri ise mecbur olduğu için yapmaya çalışır. Ne türde yapılırsa yapılsın her kadının hayatında temizlik büyük önem taşır. Kadınlar temizlikten zevk alsalar da bazı durumlarda hiç temizlik yapmak istemezler. İşte bu temizliklerden biri inşaat sonrası temizliktir. İnşaattan yeni çıkmış bir evi temizlemek kadar can sıkıcı bir durum yoktur. Fayanslarda kurumuş beton artıkları, camların çerçevelerinde yer alan koruyucu kağıtlar ve buna benzer birçok döküntü temizlenmeyi bekler.

Kadınların Kurtarıcısı Temizlik Şirketleri

Antalya halı yıkama şirketlerinin yanı sıra inşaattan yeni çıkmış bir evi temizlemek için kurulmuş şirketler de mevcuttur. Günümüzde artan nüfusla birlikte inşaat sektöründe de hızla yayılma olmuştur. Artık her yerde yeni binalar inşa ediliyor. Kentsel dönüşümünde proje hâline gelmesiyle bu binaların sayısı da giderek artıyor.  İnşaat sektöründeki bu artış temizlik şirketlerini inşaat sonrası temizlik talebine yönelik arayışlara götürüyor.

Temizlik Artık Daha Kolay

Ev hanımlarının çoğu temizlik işlemini kendi yapmayı tercih ederdi. Günümüzde ise çalışan kadın sayısının artmasıyla bu görevi temizlik şirketleri üstlenmeye başladı. Rekabet hâlindeki bu şirketler daha iyi hizmet vermek için uygun fiyatlarda ve birçok seçenekle insanlara kolaylık sağlıyor.  Birçok şehirde olduğu gibi kaliteli temizlik şirketleri Antalya’da da insanların talepleri doğrultusuna yönelik çalışıyor.

Her İhtiyaca Yönelik Şirketler

Hayatı kolaylaştırmanın bir yolu daha pratik çözümler üretmektir. Daha az maliyetli olsun diye kendi başımıza yapmaya çalıştığımız işler hem zaman hem de maliyet açısından daha da zarar verir. Temizlik için harcadığımız ürünler yerine bu amaçla kurulmuş şirketlerle işbirliği yapmak kaliteli ve pratik işler açısından kolaylık sağlar. Halı ve koltuk yıkama firmaları, temizlik şirketleri Antalya’da her ihtiyaca yönelik alanda müşterilerine hitap etmektedir.Bu şirketlerin internet sitelerine bakarak hangi alanda hizmet ettiklerini, temizlik yöntemlerini öğrenmek mümkün. Bahar temizliğini büyük bir eziyet hâline getiren kadınlar bu şirketler hakkında bilgi edinerek pratik bir şekilde temizliğin üstesinden gelebilirler. Şirketlerin düzenlediği kampanyalar ile de maliyet açısından da zarar görmeden hizmet alabilirler.

Kepez Temizlik

Kaliteyi ön plana alan şirketimiz size en iyi şekilde hizmet verebilmenin gayreti içindedir. Bu nedenle yapısal anlamda büyüme olanaklarını kullanmaktayız. Size verdiğimiz değer ışığında iyi bir şirket olabilmek için bütün olanakları size sunuyoruz. Temizlik gerektiren her alanda hizmetimiz ve kabiliyetimiz olduğu için büyük bir kolaylıkla size hizmet edebilmek için hazırız. Makine ve uygun temizlik ürünlerimiz ile size hizmet edebiliriz. Ayrıca sadece bizde olan bir hizmet olan istediğiniz temizlik malzemelerini seçebilme özgürlüğüne de sahip olabileceğinizi söylemekte yarar var. Bunun anlamı evinizin güven duyduğunuz bir deterjan yada temizleyiciyle temizlendiğini bilmek size verdiğimiz güveni arttırır. Yapacağımız bu işlerde sizin bize olan güveniniz bizim için çok önemlidir. Antalya kepez temizlik şirketi olarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yapılan Temizlik Alanları

Ev temizliklerinde yaptığımız ön bilgi alışverişi sayesinde sizin bize olan güveniniz oldukça artacaktır. Öyle ki yapılan çalışmalarımızın çoğu ön bilgi aldığımız ev fertlerinin memnun olduğu yönündedir. Öncelikle evlerde temizlenmesini istediğiniz mekanların isimleri alınır. Ayrıca istediğiniz bir temizleyici kimyasal varsa temin ederek sizin evinizde kullanabiliriz. Ekip olarak da evinizin büyüklüğüne göre bir yönlendirme yaparız ve yapılacak işlere uygun elemanlarımızı size yönlendiririz. Elemanlarımızın hepsi mülakattan geçtikten sonra bünyemizde çalışmaya başlamışlardır. Antalya kepez temizlik firmaları içinde en iyi olduğumuzu size gösterebilmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Uygun Temizlik Zamanının Belirlenmesi

Temizlenecek alanlarda süre temini yapabilmek için ön bilgi alabileceğimiz ekip personelimiz size yönlendirilir. Temizlik yapılma periyodu verecekseniz size yardımcı olacak olan personelden bilgi alabilirsiniz. Ev temizliklerinde eğer bütün aile fertleri çalışıyor ise sizin istediğinizin bir zaman ve periyot dahilinde iş yapabiliriz. Sizde evinizi sürekli temiz görmenin mutluluğunu yaşarsınız.

Temizleme Periyodu Belirleme

Evlerde ya da iş yerlerinde temizlik yapabilmenin ya da temiz olabilmesinin şartı belirli zamanlarda temizlik yapmaktır. Bu periyodu siz isterseniz biz belirleyebiliriz. Ya da size belirlediğimiz periyotlarda hizmet sunabilmenin inceliklerini anlatarak yönlendirebiliriz. Antalya kepez temizlik şirketi size en iyiyi sunabilme adına çalışmalarında hep ileriyi hedeflemektedir. Bu çalışmalarımızı test etmeniz için bizi arayabilirisiniz.

Kurumsal Temizlik Hizmetleri

Kurumsal temizlik, bu tür mekanlarda çok daha fazla kişinin bir arada bulunuyor olması ve bu mekanların gün içinde yoğun bir insan trafiğine maruz kalıyor olması sebebiyle, bireysel ev temizliğinden daha zorlu ve daha gereklidir. Otel, okul ve özellikle hastane gibi mekanlarda temizliğe üst düzey bir önem verilmemesi durumunda, bulaşıcı hastalıklardan tutun, sonucu felakete gidebilecek bir çok durum ortaya çıkabilmektedir. Otellerdeki odalar ve çeşitli mekanlar sürekli bir şekilde birden fazla kişinin kullanımına açıktır. Bu sebeple oda temizliği, bireysel banyo ve tuvaletlerin temizliği, koridorların ve otellerde mevcut olan çeşitli merkezlerin temizliği günlük olarak yapılmalıdır. Otel temizliği hizmeti vermek olan firmamız, alanında uzaman ve deneyimli ekip çalışanları ile oteller için günlük olarak temizlik hizmeti vermektedir. Sözleşmeli olarak oteller tarafından temin edilen temizlik ekiplerimiz, senkronize çalışma prensipleri ile otel müşterilerine rahatsızlık vermeden ve özel hayata saygı göstererek hizmet vermekte ve temizlik işlemlerini en kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir.

Okul Temizliği

Okul temizliğinde özellikle öğrencilerin kullanımına açık olan lavaboların temizliğinde büyük önem verilmelidir. Bu mekanlarda düzenli temizlik işlemi öğrencileri sağlığı açısından en önemli gerekliliktir. Bununla birlikte öğrencilerin daha sağlıklı ve temiz ortamlarda öğrenim görmeleri yasal bir gerekliliktir. Bu gereklilik yerine getirilmesi ise, metrekarelerce alan kaplayan okullarda 1 ya da 2 adet temizlik sorumlusu ile sağlanamamaktadır. Bu işlemin en doğru şekilde gerçekleştirilmesi, günlük olarak hazırlanan temiz sular ve uygun kimyevi malzemeler ile mümkündür. Firma çalışanlarımız, öğrencilerinizin konforu ve sağlığı için, günlük olarak değiştirdikleri temizlik malzemeleri ile doğru ve güvenilir bir hizmet vermektedirler. Okul temizliği hizmetini firmamızdan sağlayacağınız sözleşmeli personeller ile gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Hastane Temizliği

Hastaneler atmosferleri bakımından mikropların en çok var olduğu ve üremeye en çok müsait olduğu mekanlardır. Hastane yemekhanelerinin ve özellikle de yoğun bakım ünitelerinin sürekli bir gözetim altında tutulması ve sürekli bir şekilde günlük olarak temizlenmesi şarttır. Hastane temizliği hizmeti de vermekte olan firmamız, sağlık merkezlerine uygun hizmet vermek ile görevlendirilerek eğitim almış ekiplerimiz tarafından temizlenirler.

Sözleşmeli Eleman Temini

temizlik mekanın türünü ayırt etmeksizin bir ortamda mevcut olması gereken en önemli ihtiyaçtır. Temizlik hem içinizin rahat etmesini hem de çeşitli bulaşıcı hastalıkların meydana gelmesini önler. Uzun süre temizlenmeyen binalar ve evler hem mikrop üremesine müsaittir. Hem de bu tür bina ve evlerde daha durgun bir enerji oluştuğundan kendinizi temiz olmayan uzun süredir temizlenmemiş bir mekanda mutlu ve pozitif hissetmeniz mümkün olmaz. Bu tür mekanlarda, ofis çalışanlarının performansı düşerken aynı durum okullar için de geçerlidir. Özellikle öğrencilerin sağlığı için okullar sık sık dip köşe olacak şekilde temizlenmelidir. Bireysel ev temizliğinde ise, bu sorumluluğu üstlenmiş olan kişinin, yaş probleminden ya da çeşitli sağlık sorunlarından dolayı evini doğru ve iyi bir şekilde temizleyemiyor olması mümkündür. Bu durumda sözleşmeli eleman temini ile eve gelen temizlik personelleri temizliğini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Eleman Temini Hizmetimiz

Eleman temini hizmeti bireysel ve kurumsal anlamda temizlik işlerinizi daha kolay ve hızlı yoldan gerçekleştirmek adına hizmet vermekte olan firmamız tarafından sağlanmaktadır. Temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için evlerinize gelen temizlik personellerinin çalışma performanslarını beğenmeniz durumunda, kurumumuzla iletişime geçerek hizmetinden memnun kalmış olduğunuz temizlik personelini sözleşmeli olarak belirlemiş olduğunuz süre boyunca tercih edebilmeniz mümkündür. personelimiz sizin belilemiş olduğunuz günlerde ve saat aralığında evinize gelerek, mutfak ve banyo temizliğinizi gerçekleştirir. Bunun yanında tüm evinizde detaylı bir temizlik işlemi gerçekleştirilerek hizmet o günlüğe mahsus  olmak üzere sona erdirilir. İhtiyaç duymuş olduğunuz temizlik işlemlerinin kapsamını, personelimiz ile bireysel olarak konuşarak talepte bulunabilmeniz mümkündür. Ev temizliğinde standartlaşmış bir hizmetten ziyade müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre çalışma göstermemiz daha doğru olmaktadır.

Güvenilir Personel Temini

Personel temini sağlayan firmamız, işinde uzman ve eğitimli kişileri tercih etmenin yanında aynı zamanda güvenilir personeller ile çalışmayı tercih etmektedir. temizlik ihtiyaçları olan kişilerin, evlerinde bir yabancıyı almaları söz konusu olduğundan, personellerin güvenilir, insan ilişkileri iyi ve düzenli olan kişiler arasından seçilmesine özen gösterilir ve personellerimiz her daim denetim altında tutularak müşterilerimizin mağduriyeti engellenmiş olmaktadır.

 Kurumsal Ve Bireysel Temizlik Hizmetleri

Temiz olmayan bir mekanın ne ticari anlamda ilgi çekmesi ne de sağlıklı ve yaşanılır bir ortam olması söz konusu değildir. Evlerinizi ve müşterilerinize hizmet vermekte olduğunuz mekanları daha yaşanılır hale getirmekte olan firmamız, ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm kurumsal ve bireysel temizlik hizmetlerini sağlamaktadır. Yatlar bireysel olarak tercih edilebileceği gibi, ticari anlamda da kullanmaktadır. Yat filosu ile hizmet vermekte olan firmalar, yeni evlenmiş çiftler için balayı hizmetleri sunmakla birlikte, boğaz ve deniz turlarını da yatlar ile düzenlemekte hatta birçok toplu organizasyon yemekleri için yat fikri son dönemlerde fazlaca rağbet görmektedir. Ancak ticari anlamda kullanılan bu tür yatların, her kullanımdan sonra temizlik işlemlerine ihtiyacı bulunur. Özellikle yemekli yat turlarında ya da yatların birkaç günlüğüne kiralanmış olması gibi hizmetlerde, bir sonraki kişinin temiz bir şekilde hizmet alabilmesi için yat temizliği önemlidir. Bu konuda yat filosu sahiplerine hizmet vermekte olan firmamız, bireysel yat temizliği işlemleriniz de gerçekleştirilmektedir.

Gemi Temizliği

Aynı temizlik hizmeti gemiler için de gereklidir. Yük gemileri ve yolcu gemilerini bu konuda ayırt etmemek gerekmektedir. Elbette yolcu gemileri daha fazla insan trafiğine maruz kaldığından daha sık temizlenmeye ihtiyaç duyarlar ancak yük gemilerinde gemi mürettebatının sağlığı ve daha yaşanılır bir ortamda çalışmaları için gemi temizliği de gerekli olmaktadır. Bu konuda uzman ekiplerimiz ile vermiş olduğumuz gemi temizliği hizmeti ile gemileriniz en kısa süre içerinde temizlenerek bir sonraki sefere hızlı bir şekilde hazırlanır.

Ofis Temizliği 

Ofis temizliği ise çalışanlarında daha ferah ve enerjisi daha yüksek bir ortamda performans göstermeleri bakımından önemlidir. Ofisler, çoğunlukla çalışanların bulunduğu kısım ve arşiv ve depo kısımları olarak ayrılırlar. Arşiv ve depolar, ofislerin görünmeyen yüzleri olsalar da bu mekanlardaki dosya ve çeşitli eşyaların korunabilmesi için zaman zaman dip köşe bir temizliğe ihtiyaç duymaları olasıdır. Bu konuda da hizmet alabileceğiniz firmamız, özel hata ve mahremiyete saygının bilincinde olan çalışanları ile hızlı ve güvenilir bir temizlik gerçekleştirmektedir. Çalışanlarınızın iş performansı etkilenmeden gerçekleştirilen temizlik işleminde, ofisinizin döşemeleri, camları, masaları ve dolapları tek tek temizlenir.