0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Dış cephe temizliği CGS Temizlik

24
Haz

Cam-ekibimiz-150×150

Lara Ev Temizliği

Ev temizliği çalışan her bayanın korkulu rüyasıdır. Lara ev temizliği konusunda uzman firmamıza evinizin temizliğini emanet edebilirsiniz. Kısıtlı bir zamanda ev temizliği yapmaya çalışmak bayanların kendilerine ve ailelerine zaman ayırmaması demektir. Firmamızın evinizin temizliğini yapmasına müsaade ettiğiniz takdirde temizlik için ayıracağınız zamanı aile bireylerinize ayırarak daha kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Gerek ekipmanları gerekse temizlik malzemeleri konusunda bir hayli titizdir. Ailelere konforlu bir yaşam alanı bırakabilmek mükemmel malzeme ve çalışanın deneyimine bağlıdır. Bu iki şartı da en üst seviyede sunan firmamıza temizlik konusunda da güvenebilirsiniz. Sürekli gelişen ve değişikliklere ayak uyduran firmamızın kullandığı tüm hijyen malzemelerinin sağlık açısından bir zararı yoktur.

Yıllardır temizlik sektöründe hizmet veren firmamızın hizmet yelpazesi bir hayli geniştir. Sadece ev temizliği ile sınırlı kalmayan firmamız dış cephe temizliği konusunda da uzmandır. Firmamız için temizliğin yeri ve zamanı yoktur. Dış cephelerin temizliği ise firmamız için en önemli temizlik çeşididir. Bu temizlik sırasında gerekli iş güvenliği önlemlerinin alınması zorunludur. Firmamız çatıya sabitlediği halatlar sayesinde çalışanlarını güvence altına almaktadır. Çalışanların halat ile aşağıya bırakılması sırasında gerekli güvenlik kilitleri ve yelekleri de üstlerindedir. Vinç ile manuel ya da otomatik sepetler de yine uyguladığımız bir başka yöntemdir. Özellikle kış aylarında yağan yağmur ile kirlenen camların temizliği için firmamızı arayarak profesyonel hizmet talep edebilirsiniz. Firmamız bu isteğinizi en üst seviyede karşılayacaktır.

Endüstriyel temizlik olarak bilinen fabrika temizliği uzman temizlik firmaları tarafından yapılmaktadır. Üretim yapan bir fabrika ise birçok makine aynı anda çalışmaktadır. Firmamız çalışanlarının tamamı bu tehlikenin bilincinde olup o şekilde hizmet vermektedir. Çalışanlarımızın tamamı cihazlar ve kimyasallar konusunda gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Makinelerin başında bir operatör olmadığı sürece kesinlikle cihazlara dokunulmaması gerektiğinin bilincinde olup hareket ederler. Temizliğe başlanılmadan önce fabrika çalışma düzenini bozmadan en kısa ve en pratik şekilde temizliğin nasıl yapılacağına dair bir plan oluşturulur. Ne tür malzeme kullanılması gerektiğine dair de uzman bilirkişinin bilgisine başvurulur. Bu plan çerçevesinde firmamız çalışanları titiz ve dikkat ile temizliği yapmaktadır.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın