0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya dış cephe temizliği CGS Temizlik

24
Mar

Avize temizliği

Antalya Dış Cephe Temizliği

Yapıların dış cepheleri, mevsimsel etkilere bağlı olarak su lekeleri, çamur ve yağmur sonrası lekeler periyodik olarak temizlik işlemlerine ihtiyaç duyar. Tüm temizlik işlerine oranla daha zor koşullarda yapılır. Antalya dış cephe temizliği firması olarak biz tüm yapıların dış temizliklerinde uyguladığımız modern yöntemlerle hizmet vermekteyiz. Dış cephelerde yapılacak temizliklerde çalışacak tüm personelimiz uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu tür temizlik işleri güvenlik önlemlerinin en yüksek seviyede alınması ile başlar. Temizlik yapılacak yüzeyin planlaması sonrasında firmamız ileri teknoloji ekipmanlar vasıtası ve gereken asansör sistemleri yardımı ile temizlik çalışmalarını yürütür. En iyi sonucu verecek yıkama ve temizleme kimyasalları kullanarak temizlik hizmetleriniz itina ile yapılır.

Antalya İnşaat Temizliği

Gerek toplu konutlarda gerekse apartmanlarda uygulanan inşaat temizliği en zor ve meşakkatli işler sınıfındadır. Tecrübe sahibi personel tarafından yapılması zorunludur. Değişik yöntemler uygulanan bu tür inşaat temizliklerinde Antalya inşaat temizliği firmasıolarak en uygun çözümleri en uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Yeni evlerinizde rahat oturabilmeniz için tüm pencere ve kapı sistemleri, duvar ve zemin temizlikleri itina ile yapılır. Banyo ve tuvaletlerde bulunan tüm yüzeyler hijyenik koruma sağlayan temizlik kimyasalları ile temizlenir. Firmamız inşaat temizliklerinde bilgi ve becerikli personellerimiz sayesinde içinize sinecek mükemmellikte temizlikle hizmet vermektedir.

Antalya Zemin Temizliği

Genel olarak kurumsal işletmeler, alışverişmerkezleri, hastaneler, okul ve banka şubelerinde uygulanan zemin temizliği konularında Antalya zemin temizliği firması olarak bizler önemli işlere imza atmış bir kuruluş olarak hizmetinizdeyiz. Hassas ve profesyonel hizmet gerektiren zemin temizliği farklı ekipman ve temizlik kimyasalları kullanarak yapılmaktadır. Hizmet verdiğimiz binaların zemin temizliği öncesi yıkama, silme ve cilalama işlemleri sırasında kazalara sebebiyet vermemek için tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. Zeminlerde bulunan yer döşemelerinizin parlak ve temiz görüntü verebilmesi için firmamız en son teknoloji makinalar ve parlatıcı temizlik kimyasalları kullanmaktadır. Güvenlik konusunda hassas olan kuruluşlarda çalışan tüm temizlik ekibimiz güvenlik soruşturması yapılmış ve bu konularda uzman kişilerden oluşmaktadır. En iyi fiyat uygulamaları ile tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın