0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Dış cephe temizliği CGS Temizlik

17
May

Dış cephe temizliği

Dış cephe temizliği 

Otel konaklamaları sırasında müşterilerin en çok önem verdiği konuların başında temizlik gelmektedir. Evlerindeki konfor ve hijyen arayan otel konuklarına verilecek temizlik hizmeti önem kazanmaktadır. Firmamız Otel Dış cephe temizliği konusunda%100 hijyen kurallarını uygulayarak konuklara ev rahatlığı sunmaktadır. Otel temizleme ile ilgili işlemlerde uzman personelimiz odaların temizliği, havalandırılması, müşteriye özel eşyaların korunarak düzenlenmesi, banyo ve lavaboların kimyasal maddeler ile temizlenmesi, ortak alanların düzenlenmesi ve temizliğini en hassas şekilde yapmaktadır. Firmamız günlük temizliklerin yanı sıra, otel yönetiminin planlamasına uygun olarak haftalık, aylık ve sezon sonu genel temizliklerini yapmaktadır. En uygun şartlarda ve memnuniyet garantili olarak yapılan temizlik uygulamalarında firmamız hizmetinizdedir.

Banka Temizliği

Kamusal alan olarak kullanılan ve her gün yüzlerce kişinin girip çıktığı bankalarda yapılan temizlik işlemleri firmamız tarafından son derece önem verilerek yapılmaktadır. Kurumun özelliği göz önünde tutularak çalışan temizlik kadromuz, güvenlik açısından dikkatli araştırmalardan geçmiş personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Çalışma saatlerinde yapılan temizlik dikkat çekmeden ve kargaşa oluşturmadan özenle yapılmaktadır. Banka çalışma saatlerinde giriş çıkışın yoğunluğu göz önünde tutularak salgına sebep olabilecek mikroplara karşı % 100 sağlık bilgisi sağlayan kimyasal temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Firmamız Dış cephe temizliği konusunda sizlere uzman ve güvenilir personelleri ile en uygun şartlarda hizmet vermektedir.

Apartman Temizliği

Emlaksektörü son dönemlerdebüyükbirivmeyakalayarak ülkemizin her bölgesinde apartman ve siteler oluşturmaktadır. Site ve apartmanlarda kaliteli temizlik sorunu, önemli bir husus olarak apartman ve site sakinlerine sorun çıkarmaktadır. Apartman temizliği konusundafirmamız uzman personel kadrosu ile temizlik hizmetleri sunmaktadır. Apartman temizliğihizmetlerifirmamız tarafından haftalık, aylık periyotlarla verildiği gibi günlük olarak da verilmektedir. Tüm apartmanın merdiven temizliği, bina pencereleri, ortak alanların temizliği, otopark alanları ve gerekli görülen her yer titiz bir şekilde temizlenmektedir. Temizlemede kullanılan güzel kokulu kimyasal temizlik malzemeleri sebebiyle apartmanların temizlik kokması sağlanmaktadır. Ayrıca ortak kullanım alanı olarak belirlenen bahçe ve oyun alanlarında bakım ve temizlik yapılmaktadır. Apartman temizliği ihtiyaçlarınız için konusunda uzman personellerimiz bina dışındaki görünümü de temiz ve dikkat çekici şekilde düzenlemektedir. Firmamız En uygun fiyat ve ödeme koşulları ile daima hizmetinizdedir.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın