0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Dış cephe temizliği CGS Temizlik

dış cephe cam temizliği

Dış Cephe Temizliği

Genelde yüksek katlı, dışı cam yüzeyden yapılmış olan binalar için temizlik şirketinden temizlikçi talebi yapılmaktadır. Bu binalar için yapılan iç ve dış temizlikliklerinin pek çoğu temizlik firmaları sayesinde yapılabilmektedir. Özellikle yüksek binalarda dış cephe temizliği son teknoloji asansör sistemleri ile yapılabilmektedir. Çünkü bina içinden veya camlardan dış cephe temizliği yapmak pek olanaklı değildir. dış cephe temizliği firmaları bu nedenle son teknoloji ile çalışarak profesyonel bir şekilde yapacaklardır.

Cam Temizliği

Herkesin evlerinde ya da işyerlerinde mutlaka az da olsa bir cam bulunur. Ancak hastane, okul, cami ve alışveriş merkezi gibi yerlerde cam temizliği daha büyük çaplı bir iş olmaktadır. Bu nedenle, cam temizliği konusunda geniş çaptaki işlere hazırlıklı, teknolojiyi kullanabilen bir ekibin yetişmiş olması şarttır. Ayrıca müşteriler için uygun fiyat tercih etmek de önemlidir. Müşterinin isteği hem işin iyi yapılması hem de, gerektiği gibi ve uygun fiyatlı olarak temizlik ve hijyenin sağlanmasıdır. Nitekim cam temizliği konusunda da hijyen oldukça önemlidir. Gün içinde gerek camlara yapışan sinek ve böcekler, gerekse cam önlerine konan ve pisleyen kuşların taşıdığı mikroplar, camlar açıldığı anda evin veya işyerinin içine girebilmektedir. Bu nedenle cam temizliği hiç de küçümsenmemesi gereken bir iş olduğu firmalar tarafından bilinirse, evinizde veya işyerinizde gerekli dezenfekte ve temizliği sağlayacaklardır.

Ofis Temizliği

Günümüzün büyük bölümünü ofislerde geçirdiğimiz ve gelen giden fazla olduğu için, ofisler daha çabuk kirlenen, tozlanan mekanlardır. Ancak firmalar ofis temizliği için sürekli olarak çalışacak bir personel almak yerine bir temizlik firmasıyla belirli periyodlarla çalışmak, maliyet olarak çok daha avantajlıdır. Temizlik firmaları olarak ofis ve iş yeri temizliği ile ilgili sizlerin temizlik isteğinize, sizin belirlediğiniz kurallara göre karşılık verebileceklerdir. Ayrıca geniş personel kadroları bulunması sebebiyle, bir temizlikçide sizin istemediğiniz bir durumla karşılaştığınızda, eleman değişikliği yapmaktadırlar. İşyeri olarak, anaokulu, yurt, ofis, alışveriş merkezi, sağlık ocağı gibi her türlü işyeri ve ofislere temizlik hizmeti sunulmaktadır. Ayrıyeten işyeri tarafından istenilmesi halinde, düzenli olarak temizlik personeli de gönderilebilmektedir. İşyerlerinde çalışma saatleri genelde bir birinden farklı olmaktadır. Kreş, ofis, huzurevi, sağlık ocağı gibi yerlerde tüm gün çalışılması sebebiyle gün içinde temizlik yapmak imkan dahilinde olmasa da, bu tarz iş yerleri genelde akşam saatlerinde temizlik personeli isteğinde bulunurlar. Temizlik firmaları işyerlerinin çalışma saatlerine uyarak ve onların isteğini dikkate alarak kendi saatlerini işyerlerine göre düzenleyecektir. Ofis temizliği özellikle hastane gibi büyük işyerlerinde, bir ekip çalışması gerektiren ayrıntılı bir iştir. Bu yüzden temizlik hizmeti isteyen firmalar daha tecrubeli bir temizlik ekibi bulunduran temizlik firmaları ile iş yapmayı tercih ederler. Geniş kadrolu ve profesyonel çalışan temizlik firmaları isteğinizi daha kaliteli ve çabuk bir şekilde sağlayacaktır.

Hemen Arayın