0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Dış Cephe Temizliği CGS Temizlik

Dış cephe cam temizliği

Dış cephe cam temizliği

Dış Cephe Temizliği

Günümüzde ekonomik durumun ve teknolojinin çok fazla gelişmesi ile beraber şehirlerimizin birçoğunda orta katlı binalar yerine yüksek katlı konutlar yer almaktadır. Bunların temel amaçlarından bir tanesi sıkışan şehir yapısında insanlara çok daha fazla yer açabilmek görünse de bu binalarının dış cephe temizlikleri tam bir baş belası durumuna gelebilmektedir.

En çok yüksek katlı binaların dış cephe temizlik koşulları genel temizlik elemanları tarafından gerçekleştirilmesi mümkün olmamaktadır. Bunun nedenlerinden bir tanesi ise dış cephe temizliğinin çok tehlikeli ve profesyonellik isteyen bir iş istemesinden kaynaklanmaktadır. Dış cephe temizlikleri genel temizlik personelleri tarafından yaptırılmaya çalışıldığında bunun sonucu son derece olumsuz ve hiç kimsenin istemeyeceği sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Dış cephe temizliği işlerinizde bizi tercih etmeniz durumunda kimyasal ürünler,en iyi makineler ve gerekli olan tüm özel ekipmanlar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 Kullanılacak olan malzemeler ücretlendirmeye dâhil olmaktadır.Cam kenarlarında bulunan plastikler yağmur, sıcak, soğuk, dolu, kir, tozvb. dış etkenlere maruz kaldıklarındandolayı kısa süre sonra aşına bilmektedir. Bu durumun tamamen etkili bir şekilde önüne geçebilmek ve maliyetleri azaltabilmek için mutlaka belirli zamanlar ile dış cephe temizliği yapılması zorunludur.  Cam temizliği yapılırken özel temizlik solüsyonları ve özel temizlik bezlerine yer verildiği için dış cephe malzemenize veya binanızın camlarına kesinlikle zarar oluşturmamaktadır.

Özellikle paslanmaz çelik, pvc ve metal malzemeden yapılmış, ctp özellikli levhalar ile kaplı, granit, mermer, kompakt laminant tarafından yapılmış olan levhalar, kompozitler ve cam gibi farklı özellikle yer alan malzemeler kullanılarak giydirilmiş binaların temizliklerini gönül rahatlığı yapılmaktadır. Yüksek binaların cam temizliği her yerde her mekânda gerekli olan ve hayatımızda ki olmazsa olmaz hizmetler arasındadır.Gelişen şartlar doğrultusunda,temizliği en ekonomik ve bu koşullar içerisinde en profesyonel koşullarla müşterilerine sunmayı amaç edinmektedir. Özellikle ofislerimize ve toplu yaşam alanlarımız içerisine optimum çözümle maksimum faydayı sizlere sunmayı amaç edinmektedir.Unutmamalıdır ki temiz şekilde bulunmayan ortamlar,sağlığımızı direkt tehdit edebilmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet almak için bize bu adresten ulaşabilirsiniz.