0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Dış Cephe Temizliği CGS Temizlik

dış cephe cam temizliği

dış cephe cam temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği özen ve bilgi gerektiren bir temizlik işidir. Temizlik işte, deyip geçmemek lazım. Özellikle dış cephe temizliği yapacak olan eleman çok önemlidir. Çünkü dış cephe deyince insanın aklına yüksek binalar ve temizlik çeşitleri farklı materyaller geliyor. Örneğin alikobant, kompoze ve cam gibi. Bu tür materyallerin her birinin temizlik ürünü farklı farklıdır ve yanlış bir ürün kullanımında malzemeye zarar verebilir. Dış cephe temizliğinde öncelikle kullanılacak ekipmanların tam olması gerekir. Örneğin temizliği yapacak olan elemanın tüm güvenlik gereçleri sağlanmalı. Temizlik malzemeleri küçük şişeler halinde taşınacak şekilde dizayn edilmeli. Temizliği sağlanacak alan önceden görülüp plan yapılmalı.

Cephe Cam Temizliği

Cephe cam temizliğimodern hayata ayak uydurmak için inşa edilen yüksek binalar, gökdelenler, oteller gibi alanlarda yapılan özel bir temizlik türüdür. Bu tür temizlik ile uğraşan firmalar genellikle yangın esnasında kullanılan asansörlü araçlardan kullanırlar. Tıpkı nakliyat şirketleri gibi. Dış cephe temizliği iç cephe temizliğine benzemez. Bu yüzden dış cephe cam temizliği yapacak kişinin yükseklere çıkabilme ve orada hareket edebilme yeteneklerine tam olarak sahip olması gerekir. Dış cephe temizliği esnasında kullanılan her türlü eleman ve ekipman temizlik firmaları tarafından karşılanmalıdır. Ücret önceden konuşulmalı ve sonrasında ücretle alakalı bir pürüz yaşanmamalıdır.

Yüksek Bina Temizliği

Yüksek bina temizliği kaplama, cam ya da ne tür malzemeden yapılmış olursa olsun, temizlik şirketleri tarafından her türlü temizlik malzemesi ve kullanım araçları ile hiç zorluk çekmeden temizliği yapılmaktadır. Keşif ekiplerinin hazırladığı çalışma ekipmanlarının listesine uygun olarak hazırlanan temizlik malzemeleri vinçli, ipli ya da merdivenli olmak üzere üç yöntemden biri kullanılarak dış cephenin temizliği sağlanmaktadır. Temizlik firmaları kaliteli iş ve müşteriye memnuniyeti gölgesi altında gerekli güvenlik önlemlerini alarak dış cephe temizliğinizi en iyi şekilde sağlamaktadır. Firmalar ile çalışmaktan memnun kalmadığınız her durumda iletişime geçebilir, sıkıntılarını dile getirebilirsiniz. Dış cephe temizliğinde ustalaşan firmalar ile rezidans, iş merkezi, gökdelen gibi her türlü yüksek binanın dış cephe temizliği itina ile sağlanmaktadır.

Hemen Arayın