0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Dış Cephe Temizliği CGS Temizlik

Cam ekibimiz

Cam ekibimiz

Dış Cephe Temizliği

 Günümüzde iş hayatının ve sosyal hayatın yoğunluğundan dolayı temizlik işlemleri için firmalara başvurular sıklıkla yapılmaktadır. Firmalar kendi ekipleri ile gelmekte, profesyonel ve hızlı biçimde istenilen yeri temizlemektedir. Bu firmalara erişmek için ise internetten arama yapılmaktadır. İnternetten arama yapılarak ulaşılabilen firmalardan birisi CGS temizlik firmasıdır. Bu temizlik firmasının resmi bir internet adresi bulunmaktadır. Firma 2010 yılından beri temizlik hizmeti vermektedir. Profesyonel olarak yapılan temizlik işlemlerinde bilindiği gibi en zor alanlardan birisi dış cepte temizliğidir. Bu işlem diğer temizlik türlerine göre daha zordur ve büyük yapılarda gerekli olan bir işlemdir. Özellikle iş merkezlerinde, plazalarda bu işlem gerekmektedir.

Dış cephe temizliği yapılan yerlerden birisi olarak Antalya’da Konyaaltı bulunmaktadır. Dış cephe temizliği işlemi tek bir kişinin yapabileceği bir iş değildir. Hem ekip çalışması hem de profesyonel kişiler ve ekipmanların gerekli olduğu bir temizlik türüdür. Konyaaltı temizlik şirketleri ile bu bölgede bulunan çok katlı yapıların dış cephe temizliği yapılabilir. Dış cephe temizliği çok katlı yapıların camlarına uygulanan bir işlemdir. İşlem sırasında dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Dış cepheler hava şartlarından dolayı zamanla paslanma tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Zamanında temizlik işlemi yapılmadığında ise bu zararlar geri dönülemez bir hale gelir. Bunun için düzenli aralıklarla dış cephe temizliği yaptırmak gereklidir.

CGS temizlik firması dış cephe temizliği hizmeti veren bir firmadır. Dış cephe temizliğinde kaliteli ekipmanların kullanılması temizlik görevlilerinin can güvenliği için de çok önemli bir detaydır. Dış cephe temizliği 6 ayda bir yapılmalıdır. Firmamız ile randevu alarak bu işlemleri düzenli biçimde yapabilirsiniz. Konyaaltı temizlik firmaları arasında öneme sahip olan CGS’ye erişim için telefon etmek yeterli olacaktır. Dış cephe temizliğinde binanın tipine ve yaşına göre ekipman seçilir. Temizlik işlemi için vinç ya da dış cephe sepetleri kullanılmaktadır. Dış cephe sepetleri binaya monte edilmektedir. Dış cephe temizliği esnasında yalnızca camlar değil binanın dışında yer alan metal bölümler ile alüminyum bölümler de temizlenmektedir. Binada yer alan tüm kaplamaların temizliği yapılmaktadır.