0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Dış Cephe Temizliği CGS Temizlik

Cam ekibimiz

Cam ekibimiz

Dış Cephe Temizliğinde Dikkat Edilecek Hususlar

Yüksek binaların sayısının her geçen gün arttığı günümüzde binaların hem estetik görünüm açısından hem de binanın güneşten daha fazla yararlanabilmesi için dış cephe kaplamasında betonarme yapılar yerine daha fazla cam ve alüminyum gibi malzemeleri tercih ettiklerini görebilmek mümkündür. Durum böyle olunca da dış cephe temizliği konusunda profesyonel destek almak da büyük bir önem taşımaktadır. Bu sayede cam ve benzeri dış cephe kaplamalarının temizliği konusunda endişe duymak zorunda kalmazsınız.

Antalya’da profesyonel temizlik hizmetleri sunmakta olan firmamız başta dış cephe cam temizliği olmak üzere tüm dış cephelerinizin temizlenmesi hususunda kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Her biri işinin ehli olan temizlik personelleri ile size sorunsuz temizlik hizmetleri vermeyi amaçlamakta olan firmamız yüksek binalarda gerçekleştirilecek olan temizlik hizmetleri sırasında eğitimli kişilerden destek alabilmeniz için gereken desteği sizlere sunmaktadır. Çok katlı binalarda gerçekleştirilen bu hizmetlerin diğer temizlik hizmetlerine nazaran daha fazla titizlik ve önlem gerektiriyor olması sebebi ile bu konularda gerekli eğitimleri almamış kişilerden hizmet almamanız sizin için doğru bir seçim olmayacaktır.

Zamanla yağmur, kar ve dış ortamdaki hava kirliliği sebebi ile kirlenmekte olan dış cephelerin düzenli olarak temizlenmesi bu binada yaşayan kişiler için önemlidir. Bu binalar özellikle ev ve ofis olarak kullanıldığı için hijyen konusunda daha dikkatli olunması gerekir. Özellikle de ofisleriniz bu binalarda bulunuyorsa şirketinizin kurumsallığı ve prestijinde hijyen koşullarının da etkili olduğun düşünecek olursanız bu konuya ayrıca özen göstermeniz gerektiğini görebilirsiniz. Bu sebeple alacağınız hizmetlerin profesyonel olmasına ve eğitimli kişilerin bu işlemleri gerçekleştirmesine özen göstermelisiniz.

Firmamız cam temizliği gibi binaların dış cephelerinde gerçekleştirilecek olan temizlik işlemleri esnasında doğru temizlik malzemeleri kullanarak bu cephe kaplamalarının yüzeylerine zarar vermeden temizlik işlemlerini sonlandırmaktadır. Sıradan cam temizleyici ürünler ve bezler kullanmak yerine yapılan temizliğin kalite yönünden tatmin edici olmasının yanı sıra kısa sürede tekrar yüzeyin kirlenmesini engelleyecek ürünler de kullanılması gerekir. Özellikle su tutmayan malzemeler kullanılarak her yağmurda camın su lekeleri ile kaplanmasına engel olmak bakımından bu konuya dikkat edilmesi önem taşımaktadır.