0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Döşemealtı Ev Temizliği CGS Temizlik

Döşemealtı Ev Temizliği

Evlerimiz çocuklarımızı büyüttüğümüz, misafirlerimizi ağırladığımız yahut hayat kargaşasından bir nebze de olsa uzaklaştığımız evlerimizin sık sık temizlenmesi gerekmektedir. Fakat yaşınım biraz ilerledi ise yahut ev, iş yeri, çoçukların bakımı üçlemesinde hayatınız geçmekteyse ev temizliği yapacak çok da vaktiniz kalmayacaktır. Döşemealtı ev temizliği firması olarak ev temizliği, bahçe bakımı hizmeti sunmaktayız. Antalya merkezli çalışmakta olan firmamız yaklaşık 17 yıldır temizlik sektöründe hizmet sunmaktadır. Ev temizliği konusunda hizmet vermekte olan ekip kadromuzda çoğunlukla ev hanımları görev almaktadır. Evinizi uzman ve deneyimli personellere temizletmekte sunmakta olduğumuz kaliteli hizmetin memnuniyetini yaşamaktayız.

Ev temizliği hizmet paketimizin içerisinde mutfak dolaplarının silimi, mobilyalarının temizlenme işlemleri, tuvalet ve lavaboların ovulması ve yıkanması, halıların süpürülmesi, yerlerin silinmesi, camların silinmesi, balkonların temizlenmesi yer almaktadır. Halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti de sunmakta olan firmamız halılarınızı evlerinizden teslim almakta ve yıkandıktan sonra tekrar evlerinizi temiz bir şekilde teslim etmektedir. Halı yıkama hizmetimizden yararlanmak için telefon numaralarımız üzerinden rabdevu alabilirsiniz. Ev temizliği işlemlerimiz sizin belirlemiş ve ugun olduğunuz zaman aralıklarında gerçekleştirilmektedir. Daha hızlı hizmet talep etmeniz durumunda temizli işlemlerinizi gerçekleştirecek personel sayımızı arttırmamız mümkün olmaktadır.

Döşemealtı Temizlik Şirketleri

Pek çok firma ve işletme son yıllarda temizlik şirketlerinden hizmet almaya başladı. Temizlik işlemlerini gerçekleştirmek için temizlik firmalarını tercih ediyor olmalarının en temel sebebi firmaların çok daha ucuz fiyatlar ile hizmet sunuyor olmaları gelmektedir. Özellikle çok büyük bir alana sahip firmaların temizlik işlemlerini gerçekleştirmek için sigortalı işçi çalıştırmaları durumunda firmaya bu işçinin maliyeti çok daha yüksek olmaktadır. Bu sebeple firmalarının temizlik hizmetlerine ihtiyaç duymaları durumunda kapılarını çalıcakları ilk yer Döşemelatı temizlik şirketleri olacaktır. Firmamız Döşemelatı gibi Antalya da yer almakta olan bütün ilçeler de hizmet sunmaktadır.  Büro, ofis ve alışveriş  merkezi temizliği, kreş  ve okul temizliğ, apartman site temizliği, bina cam ve dış cephe temizliği, bahça bakımı ve temizliği gibi işlemlerinizin tamamını itina ile gerçekleştirmekte talepleriniz doğrultusunda hizmet sunmaktayız.

Döşemealtı Temizlik Firmaları

Döşemealtı temizlik firmalarının pek çoğu küçül ölçekli hizmet sunan firmalardan oluşmakadır. Antalya temizlik firması  olarak Antalya da bulabileceğiniz en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermekeyiz. Firmamızda çalışmakta olan işçilerimizin tamamı sigortalı olup ekibimizde özellikle ve hanımlarını istihdam etmeye özen göstermekteyiz.Personellerimizin tamamı iş ve iş güvenliği konularında eğitim almış olup çalışmaları sırasında güvenlik önlemleri eksiksiz alınmaktadır. Firmamız ofis ve iş yerleri için personel temini de gerçekleştirmektedir. Döşemeatı temizlik firması olarak kaliteli hizmetin ucuz ve etkili adresiyiz. Web sayfalarımız üzerindeki iletişim adreslerinden bizimle iletişime geçebilir uygun fiyatlı hizmetin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Antalya temizlik firması aramakta ve hızlı temizliğe ihtiyaç duymaktaysanız bize ulaşın.

Hemen Arayın