0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Eşyalı ev temizliği CGS Temizlik

Antalya Halı Yıkama

Halılar evimizde en hızlı kirlenen ve temizlemesi son derece zor kısımlardır. Halılarımız gün içerisinde yiyecekten, toza pek çok maddeye maruz kalırlar bu sebeple sık sık temizlenmeleri gerekmektedir. Fakat pek çok insanın halı yıkamak için uygun bir yeri bulunmamakta yahut halıların kurutulması çok zor olmaktadır. Antalya halı yıkama firması olarak 17 yıllık deneyim ve tecrübemizle hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Halı yıkama işlemlerinizi halı yıkama fabrikalarımızda gerçekleştirmekteyiz. Makinalı yıkama sistemi kullanılmakta halılarınız derinlemesine temizlenmektedir. Halı yıkama işlemi sırasında kullanmakta olduğumuz deterjanlar dezenfektan özellik göstermekte ve alerjik hastalıkları bulunan kişileri rahatsız etmeyecek özelliktedir. Halı yıkama hizmeti  almanız durumunda firma çalışanlarımız ev ve iş yerlerinizi gelerek halılarınızı teslim alacaklardır. Antalya halı yıkama şirketi olarak Antalya da ki en uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti garantisi sunmaktayız. Halı yıkama fiyatlarımız halı cinsi ve metre kare büyüklüğü gibi hususlar dikkate alınarak belirlenmektedir. Halılarınız personellerimiz tarafından yıkandıktan sonra hızlı kuruması içn sıkma makinesine yerleştirilir. Yıkama ve kurutma işlemlerinin hiç biri halınızı yıpratmaz yahut zarar vermez. Halılarınız yıkandıktan sonra ev ve iş yeri adreslerinize kurutulmuş ve kullanıma uygun şekilde teslim edilir. Halılarınız güneş enerjisinden yararlanarak kurutulamaktadır.

Eşyalı Ev Temizliği

Pek çok insan için eşyalı ev temizliği yapmak son derece zordur. Temizlik sırasında ağır koltuk, masa, dolap gibi eşyaların yerlerin değiştirilmesi, çekilerek altlarının temizlenmesi gerekmektedir. Bu işlemler oldukça yorucudur. Eşyalı evlerinizi Antalya temizlik firması olarak temizliyor, kullanıma hazır bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Ev temizliği işlemlerinde çoğunlukla deneyimli ev hanımlarımızdan yardım almakta onları is hayatına katarak istihdam etmeyi amaç edinmekteyiz. Ev temizliği hizmeti talep etmeniz durumunda evinizin camları silinecek, eviniz süpürülecek, mutfak dolaplarınız silinerek temizlenecek, duşa kabinizin yıkanacak, lavabo ve tuvalet temizlenecektir. Personellerimiz temizletmek istediğiniz adrese talep ettiğiniz saatte gelecek ve temizleme işlemini gerçekleştireceklerdir.  Evinizin büyüklük ve iş yoğunluğu şartları değerlendirerek çalışacak personel sayısı belirlenir. Ev  büyüklüğünüze göre değişiklik gösterebiliyor olsa da ortalama 1 gün içerisinde ev temizliğiniz tamamlanacaktır.

Ev Temizlik Fiyatları

Ev temizliği fiyatlarının belirlenmesinde kıstas olarak alınan bir takım hususlar bulunmaktadır. Bunların başında evinizin büyklüğü, temizlenecek oda sayısı, halı ve koltuk yıkama talep edip etmemeniz, çalışacak işçi sayısı gibi hususlar dikkate alınarak ev temizliği için istenecek fiyat belirlenecektir. Firmamız Antalya da hizmet vermektedir. Ofis, iş yeri temizliği ve ev temizliği işlemleriminizde uygun fiyatlara hizmet sunmaktayız. Ev ve iş yeri temizliği fiyatlarımızdan daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden almak istediğiniz hizmet butununa tıklayabilir, doğrudan mail kanalı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca iletişim adresleri kısmında bulunmakta olan numaralarımız 7-24 aktif durumdadır. Temizllik hizmetlerinde uygun fiyatlar için bizi arayın.

Hemen Arayın