0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Ev temizliği CGS Temizlik

6
Haz

Ev temizliği

Ev Temizliği

İster ev hanımı olun ister çalışan, her kadının hayatı yeteri kadar yoğun ve yorucudur. Günlük yaptığınız sıradan ev işleri hiçbir kadını mutlu etmez ve en az ayda bir kere detaylı temizlik yapmak ister. Diğer günlerde yeteri kadar koşturup yorulan hanımların hiç olmazsa bu büyük temizlik günlerinde destek alması gerekir. Biz size destek olmuyor, çayınızı kahvenizi yudumlarken bütün yükünüzü üzerimize alıp kurtarıcınız oluyoruz. Duvar, cam, kapı, hali, dolap içleri, banyo tuvalet dezenfekte, mutfak dolapları, halılar, koltuklar, ve zeminleriniz de dahil olmak üzere dip köşe ev temizliğinizi, işinin ehli çalışkan personelimizle özenerek yapıyoruz. Kaliteli temizlik malzemeleri, yıkama ve kurutma makineleri, ve yüzde yüz hijyen garantisiyle çalışan firmamız sizi asla yarı yolda bırakmaz.  Ev temizliği bizim

İnşaat Temizliği

Büyük hayallerle yeni aldığınız evinizi yasamaya hazır hale getirmek için siz yorulmayın. Biz evinizi oturmaya hazır bir şekilde tertemiz teslim ediyoruz. İnşaat sonrası alçı sıva kalıntıları, derz ve harç artıkları, cam çerçeve üzerindeki bant kalıntıları, ev ve, musluk, duş başlığı gibi çelik, mika yada demir yüzeylerin temizliği, cam, granit, fayans, ve parkelerin hassas temizliği, petek ve tesisat boruları, kapılar ve eve dahil tüm ahşap doğrama,mutfak ve banyo dolapları ile birlikte her türlü güvenlik önlemlerini alarak dış cam ve balkonlarınızı bir tam gün içinde temizletip teslim ediyoruz. İnşaat temizliği zorlu ve meşakkatli bir iştir. Dairenizi uzman ellere bırakmanız, hijyenik bir ortamda, yeni evinizde yeni hayatınıza harika başlangıçlara yol açacaktır.

Zemin Temizliği

Zemin temizliği ayrı bir özen ve dikkat ister. Her zemin farklı malzemeler kullanarak yapılmıştır ve çoğu çizilmeye elverişlidir. Özellikle inşaat sonrası zemin temizlikleri oldukça zordur. Derz artıkları, alçı, sıva kalıntıları yok edilmek isterken dönüşü olmayan çiziklere yol açabilir.  En son sistem makinaları ve özel kimyasal ilaçları ile uzman ekibimiz zeminlerinizi pürüzsüz hale getiriyor. Tüm ıslak zemin, balkon zemini, koridor ve odalarınızıkısa zamanda detaylı bir şekilde temizliyoruz. Yaptığımız her temizlik işi garantimiz altındadır. En büyük referansımız müşterilerimizdir.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın